Konferenční nabídka pro hotely a ubytovací zařízení

Kategorie
Autor
Konferenční nabídka pro hotely a ubytovací zařízení

Nabídněte firmám, které u vás pořádají školení, zajímavý teambuildingový program. Nabízíme moderní, cenově dostupný a tím pádem i dobře prodejný produkt vhodný pro rozšíření vaší konferenční nabídky hotelu. Hledáme obchodní partnery v zajímavých lokalitách vhodných pro tvorbu a realizaci GPS her. Tato nabídka je určena hotelům a ubytovacím zařízením. 

Geolokační hra na míru

Vytvoříme jednu nebo více z našich GPS her (Treasure Hunt, Challenge Tour, Mystery Trail) přímo pro lokalitu, ve které se nachází vaše ubytovací zařízení. Hra bude existovat pod vaším hotelovým brandem a bude obsahovat body, které návštěvníky přimějí k návštěvě zajímavých míst v okolí hotelu. Účastníci školení nebo kongresu tak mohou absolvovat 2-3 hodinový program v bezprostředním okolí vašeho hotelu. Jedinou podmínkou je dostatečný mobilní signál v okolí (tablety jsou neustále připojeny k internetu).

Program bez starostí

Hry pro váš hotel vytvoříme, případně upravíme dle požadavků klienta, do lokality přijedeme, klientům vše vysvětlíme a hru zrealizujeme. Nebudete mít s organizací akce žádnou starost, nabízíme fullservis.

Jasné podmínky spolupráce

Můžete od nás čekat férové a jasné podmínky spolupráce. Vaše konferenční balíčky mohou obsahovat zajímavý produkt za zajímavé ceny.

GPS hra pro každý hotel

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi možnosti spolupráce probereme. Rozšiřte nabídku pro vaše klienty o zajímavý týmový program.