Systém TerraHunt pro základní a střední školy zdarma

Systém TerraHunt pro základní a střední školy zdarma

Vzhledem k situaci způsobené virem Covid19 jsme se rozhodli, že pro školní rok 2020/2021 poskytneme systém TerraHunt základním a středním školám zdarma. Učitelé mohou využít mobilní aplikaci, webovou aplikaci a administrativní rozhraní k tomu, aby zpestřili výuku svým studentům

Co budou mít školy k dispozici

  1. Školy mohou využít aplikaci pro operační systém Android, kterou je možné provozovat na mobilních telefonech nebo tabletech.

  2. K dipozici je také aplikace pro webový prohlížeč, optimalizovaná pro stolní počítače a notebooky. Vzhledem k tomu, že aplikace běží v prohlížeči, tak nezáleží na tom, zda budou uživatelé pracovat na zařízení s operačním systémem Windows nebo iOS.

  3. Pro učitele máme k dispozici webové administrační rozhraní v němž mohou tvořit výukové materiály.

K čemu je možné TerraHunt využít

Školy mohou systém TerraHunt využít jak pro venkovní i virtuální programy.

  1. Díky GPS módu je možné aplikaci využít v předmětech, u nichž je výhodou zapojit do výuky okolní terén, památky, přírodní dominanty (využití zejména v hodinách zeměpisu, dějepisu nebo přírodovědy).

  2. ​Virtuální programy lze zase využít pro testy, kvízy nebo lehké shrnutí učiva pomocí zábavné soutěžní hry.

Nevíte jak přesně systém využít? Zkuste si pustit jednoduchý kvíz přímo v prohlížeči, nebo intelektuálně náročnější demo hru. Třeba vás tato zkušenost inspiruje.

V českém i anglickém jazyce

Aplikace i webové rozhraní je k dispozici v českém a anglickém jazyce (Android aplikace je navíc dostupná i v němčině, španělštině a ruštině).

Jak začít

Poprosíme všechny zájemce o využítí systému TerraHunt a vyplnění níže uvedeného dotazníku. Obratem vás budeme kontaktovat, poskytneme přístup do systému a zaškolíme.

Kontaktní e-mail pro vzájemnou komunikaci.
E-mail, pomocí kterého se budou všichni učitelé z jedné školy přihlašovat do uživatelského účtu školy. Každý účet má svůj privátní diskový prostor pro data (vytvořené kvízy, hry, výsledky, fotky). Např. terrahunt@mojeskola.cz
Máme zájem o:

Studenti budou TerraHunt využívat:

Napište nám prosím, pro jaké účely byste rádi TerraHunt využívali, případně další informace, které uznáte za vhodné.
Vložte bezpečnostní kód:
 Security code

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Prezenční i distanční výuka moderní formou

Doufáme, že TerraHunt usnadní zejména distanční vzdělávání školám, které jsou nuceny své studenty vzdělávat on-line formou.
 
Aplikace pro mobily a tablety se systémem Android

Přístup do webové administrace
web-administration-300x198.jpg
 
Tutoriály

Informační materiály.