Virtuální teambuilding na zkoušku

Virtuální teambuilding na zkoušku

Mrzí vás, že se s kolegy nemůžete setkávat? Odpadl vám kvůli koronakrizi každoroční teambuilding? Chtěli byste bezpečnou variantu firemní akce, ale nevíte, kterou si vybrat?
Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si na vlastní kůži náš virtuální teambuilding na zkoušku zdarma!

On-line programy jsou nový standard

Trh s firemními akcemi se kvůli pandemii razantně proměnil. Mnoho firem již před Vánoci vsadilo na virtuální on-line firemní akci. V podzimní sezóně jsme realizovali desítky on-line akcí. Zdaleka nejpopulárnějšími programy z naší nabídky jsou virtuální únikové hry.

Nyní jsme vytvořili „best of“ z těchto her, které si můžete zahrát a zvážit, jestli je program vhodný pro vaše kolegy a zaměstnance. Stačí vytvořit firemní tým (2-3 osoby), přihlásit se na jeden z termínů a vyhradit si 90 minut času.

Co vás během hry na zkoušku čeká

Vyzkoušíte si způsob, jakým se on-line programy realizují a získáte tak představu jak může váš firemní teambuilding vypadat. Můžete se přihlásit klidně sami. Pokud ale přizvete kolegy, tak si vyzkoušíte jak probíhá spolupráce ve virtuálních týmech. Oba ukázkové programy budou probíhat v českém jazyce.

  • 15 min - úvodní konference s vysvětlením pravidel prostřednictvím MS Teams nebo Zoom

  • 60 min - virtuální úniková hra, celkem 15 otázek z 5 různých her

  • 10 min - závěrečné konference s vyhlášením vítězného týmu

Přihlaste se na ukázkovou akci

Vyberte si termín:

Týden před akcí vám zašleme na výše uvedený email podrobné informace o akci a odkaz na úvodní meeting přes Zoom nebo MS Teams. Pokud Zoom ani MS Teams u vás ve firmě nepoužíváte - nevadí. Pro absolvování programu lze využít i jejich webové verze.

 

Moderní týmové programy

Přidejte se k fimám, které následují moderní trendy. Využijte sílu a možností virtuálních on-line programů. Vše vám rádi předvedeme a vysvětlíme.