Web pro GPS hry spuštěn

Web pro GPS hry spuštěn

Po několika letech příprav, plánování a programování se můžeme pochlubit novou verzí programu Treasure Hunt. Aplikaci, kterou jsme vytvořili už v roce 2014, jsme rozebrali na prvočinitele a znovu od nuly poskládali do flexibilní herní platformy. Stejně tak jsme vytvořili nový web, na kterém si můžete vybrat celou řadu GPS her.

Treasure Hunt

V minulosti jsme provozovali pouze hry typu Treasure Hunt. Tento program patří stále mezi naše stěžejní produkty a pro firemní akce bude vždy tou první volbou. V nové verzi jsme ho vylepšili o celou řadu nových funkcí a na další se můžete těšit.

Challenge Tour

Hra typu Challenge Tour patří mezi novinky v našem repertoáru. Během této hry absolvují soutěžící předem naplánovanou trasu a program tak může být zajímavou alternativou zejména pro cestovní kanceláře, které ho mohou využít pro interaktivní prohlídku historický center formou zábavné hry. Tato hra je také vhodná pro sportovněji laděné účastníky, kteří GPS hru absolvují ve formě Cyklotour.

Mystery Trail

Pokud máte rádi tajemství a mystéria je hra typu Mystery Trail právě pro vás. Na mapě uvidíte vždy pouze jeden poklad a až po zodpovězení otázky se vám zobrazí další. Hra je tak plná překvapení a výzev. Hry tohoto typu právě dolaďujeme, budou k dispozici ve druhé půlce roku 2018.

GPS hry pro jakoukoliv příležitost

Ať už hledáte teambuildingový program pro své kolegy, nebo zábavnou hru pro své obchodní partnery, tak jste se dostali na správné místo. Věříme, že na našem novém webu najdete tu pravou hru pro vaši firemní akci.