Brněnskou džunglí

Brněnskou džunglí Týmový závod z Kameňáku až na Kometu

m
Brno - Kamenný vrch, Masarykův háj, Červený kopec, Kometa
30 pokladů
3 - 4 hod

Máte pocit, že spojení Brno a džungle jednoduše nejdou dohromady? Pojďte se přesvědčit, že tomu tak není! Mystery Trail Brněnskou džunglí vám ukáže, že i v moravské metropoli existují místa, kde skutečná zelená džungle nebyla dosud nahrazena tou betonovou.

Hra vás provede přírodní rezervací Kamenný vrch s největší populací koniklece velkokvětého. Těšit se můžete na členitý terén Masarykova háje, který vás rozhodně nebude nudit a navíc vám umožní spálit nějakou tu kalorii. Po zdolání kopečků se ocitnete v místě zvaném Kamenná kolonie. Odsud už je to jen „coby kamenem dohodil“ do cílové destinace, kterou může být vámi zvolená restaurace či například ikonický Kometa Pub na Nových Sadech.

Chci teambuilding Brněnskou džunglí
 

Princip hry Mystery Trail

Trasa hry je pro samotné účastníky tajemstvím, neboť na svém tabletu vždy vidí pouze následující bod a jeho vzdálenost. Jakmile se k označenému místu fyzicky přiblíží, GPS rozpozná správnou lokaci a zobrazí týmu příslušnou otázku. Po správném zodpovězení se ukáže další bod hlavní trasy, ovšem při špatné odpovědi se tým obvykle musí nejprve vydat na otázku penalizační. Celá hra je limitována časem, v kterém se týmy snaží urazit vzdálenost do cíle a cestou nasbírat co nejvíce bodů. Nevyhrává totiž nejrychlejší tým, ale ten, kterému se podaří získat nejvyšší počet bodů.

Máte-li soutěživost v krvi a potřebujete-li svoji pravidelnou dávku adrenalinu, tak vás Mystery Trail určitě nadchne! Odměnou vám pak jistě bude nějaká ta orosená dobrota v cíli, nezapomenutelný týmový zážitek a pro ty nejlepší i lákavá cena od našeho instruktorského týmu.

Nápadité otázky s příběhem

Zapomeňte na strýčka Googla, ten vám tady nebude nic platný! Abyste uspěli v této hře, budete potřebovat dobrý zrak, bystrý úsudek a někdy možná i rychlé nohy. Cože vás čeká? Otestujeme si vaše poetické vlohy, ale i orientační schopnosti. Zastavíte se na čaj v Pařezové chaloupce a pokusíte se rozluštit důmyslnou šifru Mikeše, takového místního malého Einsteina.

Budete obdivovat krásu stromů a okem znalce si prohlédnete i důmyslné detaily vytvořené samotnou přírodou. Abyste nám v té džungli moc nezvlčili, tak vás vezmeme na výlet do Hollywoodu, kde budete mít příležitost potkat pár celebrit. Ale žádné nepřístojnosti, jinak vám to hlídkující policista pěkně spočítá!

Alternativní možnosti v lokalitě Brno

Nadchl vás princip Mystery Trailu, ale nejste zrovna banda sportovců? Nezoufejte, máme přesně něco pro vás! V krásném prostředí Mariánského údolí si můžete užít méně náročnou hru Ztracené poklady Eldoráda, kterou hravě zvládne úplně každý. Líbí se vám spojení přírody a geolokační hry, ovšem divoké soutěžení není nic pro vás? V takovém případě vás jistě osloví Treasure Hunt Brněnská přehrada, který vás provede po pravém či levém břehu této oblíbené destinace. Pokud byste si však raději užívali velkoměsta bez zelené džungle, pak je tu pro vás klasický Treasure Hunt Brno či některá z tématických her pro zkušené lovce pokladů (např. Zrození Zetmena či Zombie Apokalypsa). Jak vidíte, možností je spousta.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuildingová akce v nespoutané přírodě Brna