Cyklotour Lednice-Valtice

Cyklotour Lednice-Valtice S tablety a na kolech v Lednicko-valtickém areálu

c
Lednice a Valtice
30 pokladů
2 - 4 hod

Lednicko-valtický areál... sluncem zalitá oblast Jižní Moravy, která zahřeje srdce milovníkům historických památek i přírodních krás. Kraj, který se po staletí měnil dle vkusu rodu Lichtenštejnců, je od roku 1996 zapsán v seznamu UNESCO. Stovky tisíc turistů každoročně navštíví Státní zámek Lednice, maurský minaret, Janův hrad nebo Lovecký zámeček a čekají na ně také desítky novoromantických staveb v Lednickém areálu. Jeden den je na Lednicko-valtický areál prostě málo. Cyklotour Lednice-Valtice vám s prohlídkou této oblasti pomůže.

V sedle kola prozářenou zemí

Cyklotour Lednice-Valtice je GPS hrou typu Challenge Tour. Díky ní návštěvu nejkrásnějších míst Lednice a Valtic výrazně urychlíte. Metr za metrem a poklad za pokladem se budete prohánět mezi jihomoravskými vinicemi, po cyklostezkách i silnicích, naučných stezkách i historických centrech Lednice a Valtic. Trasa je pevně daná a nikdo tedy nemůže zabloudit. Tablet vždy soutěžící tým navede na správnou cestu.

Nemáte kolo? Nevadí!

Pokud nemáte vlastní kolo, nemusíte se bát, že celou trasu poběžíte pěšky. Zapůjčíme kola pro celý váš tým a dovezeme je až k hotelu, ve kterém budete bydlet. Ze stejného místa je pak zase odvezeme zpět.

Proč Cyklotour Lednice-Valtice

Bežný návštěvník oblasti si zpravidla užije Lednický zámek, zámek ve Valticích a pokud mu zůstanou ještě nějaké síly, dokulhá se k minaretu nebo na Janův hrad. Pak většinou padne únavou a vyčerpáním. V rámci této lednicko-valtické Challenge Tour však navštívíte i místa, která se běžně nenavštěvují a to i přes to, že by si to po právu zasloužila. Cyklotour Lednice-Valtice zvětší váš dosah a ušetří spoustu času. 

Kalkulace tohoto programu

Po vyplnění poptávkového formuláře u tohoto programu vám přijde e-mailem cenová nabídka programu. Ta bude zahrnovat náklady na přípravu a organizaci hry, zapůjčení tabletů s aplikací TerraHunt a instruktorské náklady. Náklady na zapůjčení kol cenová kalkulace neobsahuje. Tuto položku s vámi dojedná obchodník na základě počtu bicyklů, které bude potřeba pro vaši firemní akci zapůjčit.

Další geolokační hry v Lednicko-valtickém areálu

Cyklotour Lednice-Valtice není jedinou GPS hrou kterou můžete v této části Jižní Moravy absolvovat. Pokud dáváte přednost tomu mít obě nohy na zemi, je tu pro vás hra Treasure Hunt Lednice, která je jednoznačně nejoblíbenější GPS hrou z naší nabídky. Pokud jste akčnějšího ražení a budete si chtít hru zpestřit dalšími netradičními úkoly, pak je tu pro vás hra Treasure Hunt Lednice s outdoor aktivitami. Další teambuildingové programy pro firemní akce naleznete na webu Z-AGENCY. Možností je spousta, jen si vybrat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

V sedle kola za krásami Lednice a Valtic