Cyklotour Telč

Cyklotour Telč Na kole okolo Telče

c
Cyklistická trasa okolo Telče
31 pokladů
2 - 3 hod

Pojmenování Telč je rodu ženského, ale to neznamená, že by byla Telč atraktivní jen pro mužské oči. Telč je poutavá pro všechny návštěvníky. Zejména její historické jádro, které je městskou památkovou rezervací, a její věhlas ji zařadil až na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Ale samotné historické jádro ponechme pěšákům a lovcům pokladů ve hře Treasure Hunt Telč a pojďme prohlídku Telče pojmout sportovněji. Cyklotour Telč patří mezi hry typu Challenge Tour a má pro vás jiné výzvy.

S větrem ve vlasech v sedle kola

Ne že byste se do centra Telče nedostali, ale díky kolu máte šanci navštívit taková místa, jejichž návštěvu byste v pěším případě díky jejich vzdálenosti silně zvažovali. Ze sedla bicyklu uvidíte Telč s nadhledem a kromě historicky cenných míst si užijete i přírodní krásy. Čeká vás například naučná stezka kolem Luhu u Telče, zvířecí obora, ve které se podíváte do vlahých očí divokých srn a hlava se vám zamotá při výstupu na Rozhlednu v Oslednicích.

Historické centrum na dosah i na dotek

Na kole se dostanete i na dosah historického centra. Důmyslné otázky vás čekají kolem telčských rybníků – Štěpnického rybníku, Staroměstského rybník a Ulického rybníku. Na trase kolem Státního zámku Telč se pokocháte výhledy na zámeckou zahradu a potrénujete citáty Otokara Březiny. Zjistíte také, jak je to s mlýnskými koly Parního mlýnu.

Cyklotour pro každého

Součástí kalkulace tohoto firemního programu je příprava a organizace hry, zapůjčení tabletů s aplikací TerraHunt a instruktorské náklady. Náklady na zapůjčení kol budeme řešit mimo základní kalkulaci až na základě toho, kolik bicyklů budete potřebovat zapůjčit. Pokud máte vlastní firemní cyklistický tým s plnou výbavou, tak stačí jen odeslat poptávkový formulář a už zítra můžete hrát.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní cyklovýlet v Telči