Dětský Treasure Hunt Chytrákov

Dětský Treasure Hunt Chytrákov Virtuální nebo terénní hra pro děti

t
Kdekoliv nebo virtuálně
17 pokladů
1 - 2 hod

V bájném městě Chytrákov není o zábavu nouze. Toto město uvítá každé zvědavé dítě, které se nebojí záludných otázek. O zábavu určitě nebude nouze a na ty nejlepší čekají odměny!

Při tvorbě her jsme nezapoměli ani na děti! Hra Chytrákov je zábavná i poučná hra pro děti 9-12 let. Obsahuje 17 otázek, které zábavnou formou procvičí děti v nejrůznějších dovednostech.

Spolu s kouzelníkem Pokustónem budou tahat barevné kuličky z klobouku, pomohou prasátku Pepině najít správnou cestu nebo umisťovat města na slepou mapu České republiky.

Dopřejte dětem chytrou zábavu a nechte je zasoutěžit si proti ostatním ve virtuální hře Treasure Hunt Chytrákov.

Venku na čerstvém vzduchu

Tato mobilní poučná hra je tvořena systémem Treasure Hunt. Hru je možné hrát v podstatě v jakékoliv lokalitě. Chcete s dětmi ven nebo raději do města? Treasure Hunt je ideální pro soutěž mezi týmy o to, kdo je nejlepší dětský obyvatel bájného města Chytrákov.

Naše aplikace TerraHunt umožňuje hru spustit na mobilech i tabletech. Buď vám hru zorganizujeme s našimi instruktory na našich tabletech jako fullservisovou rodinnou akci, nebo vám hru spustíme dálkově na vašich vlastních mobilních zařízeních.

Uvnitř na mobilu nebo počítači

Chytrákov může dorazit i do vašich domovů! Pokud nechcete z nějakého důvodu ven, nevadí. Jednoduše v aplikaci zvolte virtuální verzi hry a užijte si řešení případů formou postupného odpovídání na jednu otázku za druhou.

Z domu váš dobře poslouží naše verze hry ve webovém prohlížeči. Hru tak spustíte pohodlně na osobním počítači. V každém případě však může proti sobě hrát libovolný počet dětí jak individuálně, tak v týmech.

Průběh hry

Program sestává ze 17 úkolů. Na obrazovce uvidíte umístění všech otázek na mapě naší aplikace v telefonu či tabletu. Sami si vyberete, ke kterému vyrazíte. Po zobrazení otázky a jejím zodpovězení okamžitě zjistíte, jaká byla správná odpověď a případně obdržíte dané body. V indoor verzi vám bude vyskakovat v předem daném pořadí všech 17 otázek. Vítězem je vždy ten jednotlivec či tým s nejvyšším počtem bodů.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.