Po stopách narkobarona

Po stopách narkobarona Mobilní úniková hra Escape Box a GPS hra Treasure Hunt

t
Brno - historické centrum nebo Brněnská přehrada
35 pokladů
3 - 5 hod

Zažijte to nejlepší z týmových her pro firemní i soukromé akce. Spojením geolokační hry Treasure Hunt a mobilní únikové hry Escape Box vznikl dobrodružný tématický program Po stopách narkobarona, který přebírá to nejlepší z obou herních světů. Zúčastněte se společného dobrodružství až pro 5 současně hrajících týmů (max 30 osob). Program můžete absolvovat v základní variantě nebo V.I.P variantě.

Treasure Hunt

Program Po stopách narkobarona se skládá ze dvou částí. Ta první se bude odehrávat v ulicích města Brna a týmy při ní čeká geolokační hra Treasure Hunt. Během ní skupiny absolvují celou řadu rozkošně záludných kvizových otázek a úkolů, které budou tématicky zaměřené. Úkolem týmů bude absolvovat co nejvíce stanovišť, získat co nejvíce bodů a dostat se na palubu lodi (fiktivní nebo reálné), která převáží zásilku narkobarona. Týmy, které získají více bodů než ostatní, budou zvýhodněny ve druhé části programu.

Escape Box

Druhá část programu může probíhat také venku (v případě letní sezóny), nebo v indoor prostorách. Oproti klasickým escape game nebo exit room klademe důraz na mobilitu, takže se může jednat o salónek restaurace, kongresovou místnost hotelu nebo školicí místnost ve vaší firmě. Toto místo bude symbolizovat loď převážející zásilku drogového gangu. Týmy zde dostanou další instrukce a jejich úkolem bude prolomit zabezpečení pancéřovaných kufrů a dostat se k penězům ukrytým v jednom z nich. Zvítězí tým, který to dokáže jako první.
Při V.I.P variantě programu bude program realizován na reálné lodi plovoucí po Brněnské přehradě.

Kompletní servis akce

O průběh celé akce se postaráme. Na základě vašich preferencích vyladíme délku a náročnost akce podle vašich potřeb. Náš realizační tým vám bude celou dobu k dispozici a bude program koordinovat. Zapůjčíme vám všechny potřebné pomůcky, akci vyhodnotíme, odměníme nejlepší tým a zašleme fotodokumentaci. Zažijete dobrodružství o kterém budete vyprávět ještě svým vnoučatům.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Treasure Hunt a mobilní úniková hra v Brně