Mystery Trail Mariánské údolí

Mystery Trail Mariánské údolí Týmový program s tablety v Brně

m
Brno - Mariánské údolí - Líšeň
17 pokladů
3 hod

Mariánské údolí patří k oblíbeným lokalitám Brňáků i návštěvníků z jiných končin, kteří hledají kousek přírody, kde by si na chvilku odpočinuli od hektického života moravské metropole. Můžete si zde užít příjemnou vycházku či výlet na kole podél říčky s originálním názvem Říčka, která vytváří meandry skrze celé údolí. Cestou potkáte několik výletních restaurací nabízejících chutně vyhlížející občerstvení znaveným poutníkům, ale také mlýnů, z nichž zmíníme alespoň Kadlecův či Kaprálův. Posledně jmenovaný slouží jako mezinárodní skautská základna a ekologické středisko Moravského krasu. Právě nedaleko něj se nachází i volně přístupná jeskyně Pekárna, chráněná kulturní památka České republiky, proslavená rovněž jako významné archeologické naleziště.

Jak funguje Mystery Trail?


Mystery Trail se řadí ke geolokačním týmovým soutěžím, avšak od svého staršího bratra Treasure Huntu se liší v jednom podstatném detailu – účastníci netuší, kam je hra povede. V aplikaci totiž vždy vidí pouze následující bod a vzdálenost k němu. Jakmile se k němu fyzicky dostanou a odpoví na otázku, která se ukáže na obrazovce, objeví se další poklad. Všechny týmy tak prochází stejnou trasu a jejich úkolem je nasbírat cestou co nejvíce bodů a stihnout včas dorazit do cíle. Mystery Trail je hra plná adrenalinu a napětí, předhánění se a hecování, která z vás doslova „vymáčkne“ to nejlepší. Rychlé nohy, bystrý úsudek i pozorný zrak, to všechno se vám bude hodit, abyste v této soutěži uspěli. Na tým s největším počtem bodů čeká v cíli samozřejmě lákavá odměna! Ale ani ostatní nepřijdou zkrátka. V Eldorádu jistě naleznou něco dobrého ke svlažení vyprahlého hrdla a doplnění zásob vyčerpané energie.

Tajemné úkoly a otázky


Co vás čeká a nemine? V prvé řadě budete s architektem řešit bytový problém mladých rodin na základě požadavků pana primátora. Po této namáhavé práci si odpočinete na dětském hřišti sledováním potenciálních budoucích atletů a jejich „tréninku“. Budete pátrat po stopě, kterou zde zanechala jistá slavná osobnost, vyzkoušíte si, jaký je to pocit být v kůži hollywoodského režiséra, a dozvíte se, jak postavit schody do nebe. Zkrátka a dobře, o zábavu rozhodně nebude nouze! A kdybyste si přece jen chtěli ještě jako třešničku na dort přidat nějakou tu outdoorovou aktivitu, rádi to pro vás zařídíme. Vybírat můžete z široké palety možností od fyzických (např. lukostřelba, sportovní foukačky či házecí hvězdice), přes logické (Pandořiny skříňky, tangramy apod.) po kooperační (mozaika obrazů, vyšetřování vraždy nebo třeba stavba mostu).

Další varianty her v lokalitě Brno


Zaujala-li vás myšlenka zahrát si tento Mystery Trail, ozvěte se nám telefonicky či pomocí formuláře a společně se jistě na všem domluvíme. Pokud by Mariánské údolí nebylo tou pravou lokalitou pro vás, můžete si vybrat některou z našich dalších her v Brně. Napínavá Výprava do džungle velkoměsta vás povede od rozhledny na Kamenném vrchu přes Libušino údolí a Červený kopec až téměř do centra města. Chcete-li hrát rovnou ve středu města a zaměřit se spíše na krásy architektonické než přírodní, potom tu máme klasický Treasure Hunt Brno. Pokud preferujete zeleň, ale formát Mystery Trailu není to pravé pro vás, Prýgl Hunt v prostředí Brněnské přehrady vás jistě nezklame!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuildingová firemní akce v Mariánském údolí