Photo Tour Praha

Photo Tour Praha Týmový program s tablety v historickém centru Prahy

c
Praha - historické centrum
10 - 50 pokladů
1 - 5 hod

Photo Tour Praha bude vaším interaktivním průvodcem po Praze. Jednoduchá soutěžní hra typu Challenge Tour vás bude provázet od jednoho místa ke druhému v přesně daném pořadí. A vy se u nich budete mít za úkol vyfotit.

Odpočinková verze týmové GPS hry

Photo Tour je nejjednodušší verzí týmové hry, kterou můžete absolvovat. Poklady jsou v terénu naskládány do jasné trasy. Trasa vás provede těmi „nej“ místy, které může Praha nabídnout. Na každém místě budete mít jeden zásadní úkol - vyfotit se.

Mám zájem o tento program
 

Oproti jiným hrám se tak jedná o velmi jednoduchý úkol. Pokud se tedy necítíte na klasický Treasure Hunt Praha, nebo na některou z náročnějších venkovních únikových her, můžete si užít tento typ relaxačního týmového programu.

 

Staré Město, Karlův most, Hradčany

Trasu a počet jednotlivých stanovišť vám připravíme na míru. Můžete se proplétat v uličkách Starého Města, hledat poklady na Karlově mostě, nebo se fotit v kulisách majestátního Pražského hradu. Záleží jen na vás, jak bude trasa dlouhá a kudy povede. Můžeme vám tak pomoci vyplnit třeba jen hodinovou pauzu během konference a nebo vám připravíme trasu, kterou budete zdolávat celý den.

Soutěžní princip programu

Na obrazovkách tabletu uvidíte přesnou trasou a pořadí jednotlivých úkolů. Postupně se budete navigovat pomocí aplikace a navštěvovat tato místa. Vítězné body budete získávat za focení se u nejzajímavějších památek na trase.

Za vyfocenou fotku získáte plusové body, pokud fotku neuděláte, získáte minusové body. Jednotlivá stanoviště budou bodována takovým způsobem, že každé další stanoviště bude mít o jeden bod vyšší hodnotu než bod předcházející. Čím více se tedy budete blížit konci, tím více bodů budete získávat.

Mám zájem o tento program

Co získáte objednáním organizovaníé akce

  • vytvoříme vám trasu v Praze na míru
  • půjčíme vám tablety se spuštěnou hrou, vysvětlíme jejich ovládání a pravidla hry
  • během hry vám bude k dispozici organizační tým
  • k dispozici bude speciální výbava pro všechny situace (desinfekční prostředky, deštníky, pláštěnky, obaly na tablety)
  • získáte přístup na soukromou statistiku hry (podrobné výsledky, ušlá vzdálenost, GPS souřadnice ke stažení)
  • získáte přístup do privátní fotogalerie akce a budete si moct fotky stáhnout
  • můžete se těšit na odměny pro vítězný tým

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Poklady na nejkrásnějších místech Prahy