Drahonínská výzva

Drahonínská výzva Treasure Hunt Šafránkův mlýn s outdoorovými aktivitami

t
Šafránkův mlýn a okolí
47 pokladů
2 - 5 hod

Šafránkův mlýn je penzion v oblasti Hornosvratecké vrchoviny, nedaleko obce Drahonín. První zmínky o tomto stavení jsou již z roku 1666 a v průběhu následujících staletí zde byly mlýn i pila. V současnosti zařízení slouží jako penzion s kapacitou 100 osob a velmi rozumnými cenami ubytování a služeb. To nám zde umožňuje pořádat firemní akce i pro větší kolektivy. Díky umístění Šafránkova mlýnu uprostřed luk a lesů je zde možné realizovat široké spektrum outdoorových programů. Pro tuto lokalitu jsme vytvořili program Treasure Hunt s outdoor aktivitami pod názvem Drahonínská výzva.

Treasure Hunt Šafránkův mlýn

Treasure Hunt Šafránkův mlýn je týmový soutěžní program. Týmy mohou být dva, tři, čtyři, ale stejně tak jich může být třeba dvacet. Hra spočívá v tom, že se jednotlivé skupiny pohybují v blízkém i vzdáleném okolí Šafránkova mlýna a loví poklady. Týmy se po okolí navigují pomocí tabletů s aplikací TerraHunt, která je jejich hlavním průvodcem hrou. Pokladem může být otázka virtuální charakteru, úkol, nebo outdoor aktivita realizovaná instruktorem. Cílem programu je absolvovat co nejvíce těchto pokladů, správně odpovědět na co nejvíce otázek a získat co nejvíc bodů. Vyhrává tým, který během hry získá bodů nejvíce.

Celá hra probíhá on-line, takže váš tým v reálném čase uvidí, kde pohybují ostatní týmy a kolik mají právě bodů. A i díky tomu můžete flexibilně upravovat vaši herní strategii. Podrobný popis relizace firemní akce s geolokačním programem naleznete na tomto odkazu.

Na jaké poklady se můžete těšit

Oproti geolokačním programům, které realizujeme v historických centrech velkých měst (např. Brno, Praha, Bratislava, Český Krumlov), tu máme zcela odlišné podmínky, které mají vliv na strukturu a znění otázek. Zatímco ve městech jsou poklady zaměřeny spíše na historické a kulturní památky, v oblasti Drahonína se můžete těšit na otázky kvizového charakteru. Můžete se těšit na zajímavé hádanky, logické rébusy a matematické úkoly. Vaše mozkové závity zaměstnáme opravdu na plný výkon, ale nemusíte se bát - humor chybět také nebude.

Outdoorové aktivity v programu Treasure Hunt

V lokalitě Šafránkova mlýna jsou rozlehlé louky a lesy, které přímo vyzývají k instalaci některé z našich outdoorových aktivit. Jak tyto aktivity to geolokačního programu zapadají? Tablet vás bude navigovat k pokladu s aktivitou, kde se vám pomocí GPS signálu aktivuje otázka. Nalezení správné odpovědi však nebude možné, pokud neabsolvujete připravenou aktivitu. Na místě s aktivitou bude některý z našich instruktorů, který vám důkladně vysvětlí co je vaším úkolem, případně vás zaškolí. Po zdárném absolvování aktivity vám sdělí správnou odpověď na otázku. Spektrum a množství aktivit bude záviset na vašich preferencích a rozpočtu na akci, můžeme však doporučit například Lukostřelbu, Nízké lanové překážky, Tangramy, Hanojské věže, Mozaiku, Střelbu ze sportovních foukaček nebo sadu Smyslových aktivit (hmat, čich, sluch, zrak).

Varianty programu a cenová kalkulace

Po vyplnění poptávkového formuláře vám přijde e-mailem modelová kalkulace základní části programu (bez aktivit). Teprve pak vás bude kontaktovat náš obchodník, který s vámi zkonzultuje možnosti outdoor aktivit a zašle výslednou cenovou nabídku.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Geolokační program s outdoor aktivitami v přírodě