Toulky krajem vína

Toulky krajem vína Treasure Hunt Valtice - firemní teambuilding s tablety v srdci Jižní Moravy

t
Valtice a okolí
30 pokladů
2 - 3 hod

Lednicko-valtický areál patří již tradičně k turisticky nejnavštěvovanějším lokalitám v zemi. Hlavní atrakci v této oblasti představuje zámek Lednice a přilehlý park, který v roce 2018 navštívilo téměř 400 000 turistů. Samozřejmě, pokud vám nevadí davy lidí, tato atraktivní stavba ve stylu anglické gotiky vás jistě nadchne. Preferujete-li však přece jen o něco více klidu, nenechte si ujít park a zámek ve Valticích. I když není tato destinace tak známá jako sousední Lednice, přesto má návštěvníkům co nabídnout. K romantické procházce zve Dianin chrám (také zvaný Rendezvous), piknik si nejlépe užijete ve stínu kolonády na Reistně a samozřejmě nemůžeme zapomenout na samotný zámek ve Valticích, jednu z nejvýznamnějších světských barokních staveb na Moravě. Pokud si chcete výlet do Valtic skutečně užít, náš program Treasure Hunt vám bude dokonalým průvodcem, s kterým se nebudete nudit ani vteřinku.

Jak hra funguje?


Na začátku se s vámi potká náš usměvavý tým, vysvětlí vám, jak hra funguje, a rozdá vám tablety. Jedná se o týmovou soutěž, jejímž cílem je získat více bodů než ostatní a vyhrát. V naší aplikaci Terra Hunt uvidíte místa ve Valticích a blízkém okolí, kde se nacházejí jednotlivé otázky neboli poklady, za jejichž správné zodpovězení obdržíte body. Jelikož hra probíhá on-line, můžete po celou dobu sledovat, jak si vedou ostatní týmy a co právě dělají. Díky tomu lze pružně reagovat a přizpůsobovat strategii aktuální situaci. A samozřejmě vás to také motivuje k větším výkonům. Ať už tedy na začátku přijdete s jakýmkoli postojem, hra vás rychle pohltí a nakonec se možná v boji o vítěství rozhodnete i sem tam popoběhnout... Zní to jako sci-fi? Jen počkejte, až to vyzkoušíte!

Honba za poklady


Chtěli byste vědět, co všechno jsme si pro vás připravili? To vám sice neprozradíme, ale aspoň trochu napovíme, ať víte, na co se můžete těšit. Hned zkraje vesnice na vás čeká nebezpečná Otázka života a smrti a než si stihnete vydechnout, pošleme vás, nervózní „jak sáňky v létě“, na První rande. Pokud tu hrůzu přežijete a stále nebudete mít dost, postará se o protažení vašich mozkových buněk Fanoušek Lojza. A jestliže vás nezdolá ani on, pokusí se o to Herkules s malým Kerberem, kteří vás vezmou s sebou na lov lvů. Že to nedopadne úplně podle jejich představ, to snad ani nemusíme zmiňovat. Sluneční hodiny, antické sloupoví, latinský text či australský domorodý tanec? Domníváte se, že není možné, aby se tohle všechno vešlo do jedné vesnice? Ale vejde a ještě zbyde místo pro bláznivou Betty, zamilovanou čarodějku, cizokrajného boha a jednu neposlušnou princezničku. S našimi vážnými a (především) nevážnými příběhy si užijete kopec legrace, poznáte Valtice z netradičního pohledu a ještě si splníte denní limit kroků!

Jak si hru objednat?


Nadchla vás myšlenka Treasure Huntu ve Valticích? V tom případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky či pomocí formuláře a společně domluvíme veškeré detaily. I když je hra pestrá sama o sobě, rádi vám ji ještě více zatraktivníme přidáním outdoorových aktivit či vašimi vlastními otázkami. Ať už s nimi či bez nich, Treasure Hunt se jistě stane pomyslnou třešničkou na dortu vašeho firemního školení, kongresu či soukromé akce! Geolokační hry na Jižní Moravě si můžete užít také v Lednici, Mikulově, Pálavě nebo Znojmě.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding ve Valticích - moderní firemní akce na Jižní Moravě