Treasure Hunt Olomouc

Treasure Hunt Olomouc Teambuilding s GPS tablety v kongresovém městě

t
Olomouc - centrum
40 pokladů
1,5 - 3 hod

Ta Olomouc nebo ten Olomouc? Na tuto gramatickou otázku bohužel v naší hře typu Treasure Hunt odpověď nenaleznete, ale čeká na vás 40 jiných důmyslných otázek a úkolů, na které v průběhu 2 až 3 hodin můžete najít odpověď! GPS tablety povedou vaše kroky celým městem ve formě moderní teambuildingové hry Treasure Hunt Olomouc.

Firemní akce s tablety v centru Olomouce

Firemní program od A až po Z, přesně to je Treasure Hunt Olomouc. Ať už v Olomoucí pořádáte kongres nebo setkání obchodních partnerů, byla by škoda poznat Olomouc jen z prostředí školicích sálů a hotelů. Jak Treasure Hunt Olomouc probíhá? V kongresovém sále, foyer hotelu, v sídle vaší firmy nebo na tajném místě v Olomouci, se potkáte s naším realizačním týmem. Po úvodním rozdělení do týmů, instruktáži a zapůjčení tabletů se vydáte do centra Olomouce a budete navštěvovat místa s poklady. V okamžiku, kdy váš tým na takové místo přijde, aktivuje se vám na tabletu pomocí GPS otázka nebo úkol, které budou s daným místem přímo souviset.

Týmový výkon zaslouží odměnu

Vaším úkolem je na otázku odpovědět a získat tím bodové ohodnocení. Čím více pokladů navštívíte a správně odpovíte, tím více získáte bodů. Zvítězit může jen ten nejlepší tým a ten také bude na konci akce po zásluze odměněn. Každý dým si sám určuje herní strategii, trasu i rychlost. Program není omezen ani věkem ani fyzickými dispozicemi.

Město s poutavou historií

Zajisté víte, který český panovník, poslední z rodu Přemyslovců, byl zavražděn v Olomouci. Ano, správně, Václav III.! Kromě jeho památníku najdeme v bývalém největším městě na Moravě také památníky Boženy Němcové, Bedřicha Smetany nebo třeba ulici pojmenovanou po novináři a básníkovi S. K. Neumannovi. Město je dnes sídlem arcibiskupství a centrem pravoslavné církve na Moravě. O dlouhé historii také svědčí to, že historické centrum Olomouce je - hned po tom pražském - nejvýznamnějším v Česku.

Olomouc plná pokladů

V průběhu hry vás nečeká jen prozkoumávání historického centra. Potrápíme i vaše mozkové závity! Víte například kolik schodů musíte vyjít, když se vydáte z Bezručových sadů k hradbám? Nebo kolik kašen se v Olomouci skrývá? Co teprve kolik granátů musíte vhodit do bunkru, abyste se ubránili před nacisty? Pokud budete potřebovat pomoct, můžete se pro nápovědu zastavit třeba na katedře matematiky na Univerzitě Palackého. Když ani to nepomůže, vždycky můžete požádat potomka boha Neptuna o pomoc. Ale pozor, čas pro odpověď se rychle krátí!

Krokem či poklusem

Pokud chcete tyto poklady získat a odpovědět tak na otázky, stačí se vydat do víru města! Je jen na vás, jaké si zvolíte tempo. Pro požitkáře to bude příjemná procházka, dobrodruhové se mohou rozběhnout a připsat si další trénink na maraton. Olomouc čeká právě na vás!

Geolokační hry na Moravě

Olomouc je krásné kongresové město a Treasure Hunt je tou správnou cestou, jak ho můžete v rekordně krátké době dokonale poznat. Ale rozhodně není jediným moravským městem, kde tyto firemní programy realizujeme. Na tomto odkazu si můžete vybrat z ostatních geolokačních her pro firmy na Moravě.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

HRG Czech Republic

Moc děkujeme za organizaci. Treasure Hunt po Olomouci byl naprosto perfektní a všichni si to užili.

Kateřina Gregorová

Užijte si moderní teambuilding v Olomouci