Treasure Hunt Olomouc

Treasure Hunt Olomouc Týmová soutěž v kongresovém městě

t
Olomouc - centrum
40
1,5-3 hod

Ta Olomouc nebo ten Olomouc? Na tuto gramatickou otázku bohužel v naší hře typu Treasure Hunt odpověď nenaleznete, ale čeká na vás 40 jiných zapeklitých otázek, na které v průběhu 2 až 3 hodin můžete najít odpověď! GPS tablety povedou vaše kroky celým městem ve formě zábavné soutěže.

Město plné historie

Zajisté víte, který český panovník, poslední z rodu Přemyslovců, byl zavražděn v Olomouci. Ano, správně, Václav III.! Kromě jeho památníku najdeme v bývalém největším městě na Moravě také památníky Boženy Němcové, Bedřicha Smetany nebo třeba ulici pojmenovanou po novináři a básníkovi S. K. Neumannovi. Město je dnes sídlem arcibiskupství a centrem pravoslavné církve na Moravě. O dlouhé historii také svědčí to, že historické centrum Olomouce je - hned po tom pražském - nejvýznamnějším v Česku.

Poklady plné matematiky

V průběhu hry vás nečeká jen prozkoumávání historického centra. Potrápíme i vaše mozkové závity! Víte například kolik schodů musíte vyjít, když se vydáte z Bezručových sadů k hradbám? Nebo kolik kašen se v Olomouci skrývá? Co teprve kolik granátů musíte vhodit do bunkru, abyste se ubránili před nacisty? Pokud budete potřebovat pomoct, můžete se pro nápovědu zastavit třeba na katedře matematiky na Univerzitě Palackého. Když ani to nepomůže, vždycky můžete požádat potomka boha Neptuna o pomoc. Ale pozor, čas pro odpověď se rychle krátí!

Krokem či poklusem

Pokud chcete tyto poklady získat a odpovědět tak na otázky, stačí se vydat do víru města! Je jen na vás, jaké si zvolíte tempo. Pro požitkáře to bude příjemná procházka, dobrodruhové se mohou rozběhnout a připsat si další trénink na maraton. Olomouc čeká právě na vás!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Reference

HRG Czech Republic

Moc děkujeme za organizaci. Treasure Hunt po Olomouci byl naprosto perfektní a všichni si to užili.

Kateřina Gregorová

Užijte si moderní teambuilding v Olomouci