Treasure Hunt Ostrava

Treasure Hunt Ostrava Teambuildingová akce s GPS tablety

t
Ostrava
32 pokladů
1,5 - 3 hod

Jen smog a žádný čerstvý vzduch? Že kromě Stodolní nic zajímavého nenajdete? Pokud i vy takto smýšlíte o Ostravě, dovolte nám vyvést vás z omylu! Ostravu, jakožto třetí největší město naší republiky, můžete na vlastní oči pořádně poznat v průběhu teambuildingového programu Treasure Hunt Ostrava!

Firemní akce v kraji Petra Bezruče

Treasure Hunt Ostrava je týmová soutěž pro firemní akce. Spočívá v tom, že se účastníci pohybují po historickém centru Ostravy a hledají virtuální poklady. Mezi místy se pohybují pomocí tabletů s nainstalovanou mapovou aplikací TerraHunt. V okamžiku, kdy se tým fyzicky dostane na místo s pokladem, aktivuje se mu v aplikaci otázka, na kterou musí odpovědět. Otázka se zpravidla vztahuje ke právě k danému konkrétnímu místu a hráči odpověď na otázku zjistí důkladným průzkumem okolí. Za správně odpovězenou otázku získá tým určité množství bodů. Cílem hry je získat co nejvíce bodů a vyhrát.

Teambuilding na klíč

O celý průběh firemní akce se plně postará náš realizační tým. Všem účastníkům vysvětlí pravidla hry, zapůjčí tablety s aplikací TerraHunt, vysvětlí ovládání tabletů, bude nablízku jako technická podpora. Po skončení hry také odmění vítězný tým. Jak probíhá příprava realizace geolokačních her zjistíte na tomto odkaze.

Ocelové srdce republiky

Ostrava je známá svými technickými památkami, Dolní Oblast Vítkovice určitě znají nejen fanoušci hudebních festivalů. Bývalý průmyslový areál aspiruje na zápis do seznamu Světového dědictví UNESCO, ale „ocelové srdce republiky“ skrývá mnohem víc. Najdeme zde například druhý největší chrám na Moravě a ve Slezsku, katedrálu Božího Spasitele. Masarykovu náměstí dominuje mariánský morový sloup a socha sv. Floriana. Dějištěm mnoha akcí je Slezkoostravský hrad pocházející ze 13. století. Pověsti praví, že pod hradem se ukrývají poklady. Ty šlo objevit jen jeden den v roce, a to na Velký pátek. Naše poklady ovšem můžete lovit každý den!

Stodolní ulice i Bolt Tower

Ostrava byla v roce 2014 evropským městem sportu a spolu s Prahou dvakrát hostovala mistrovství světa v ledním hokeji. Město je tedy přímo zrozené pro sportovce jako jste vy! Po náročném výkonů a posbírání všech pokladů si můžete dopřát osvěžující pivo ve Stodolní nebo si vychutnat lahodnou kávu s unikátním výhledem na Bolt Tower.

Firemní program pro každého

Ať užmluvíte česky nebo anglicky, ať jste sportovci nebo spíš lenošící typy, ať nosíte sportovní oblečení nebo společenský oděv – Treasure Hunt Ostrava si jistě získá vaše srdce.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Moderní teambuilding pro firmy v Ostravě