Treasure Hunt Ostrava

Treasure Hunt Ostrava GPS hra ve městě Petra Bezruče

t
Ostrava
32
1,5 - 3 hod

Jen smog a žádný čerstvý vzduch? Že kromě Stodolní nic zajímavého nenajdete? Pokud i vy takto smýšlíte o Ostravě, dovolte nám vyvést vás z omylu! Ostravu, jakožto třetí největší město naší republiky, můžete na vlastní oči pořádně poznat při naší hře typu Treasure Hunt! Před sebou máte s pomocí GPS tabletů několik desítek otázek, které můžete chůzí či během absolvovat za necelé 2-3 hodiny.
 

Víc než jen technika

Ostrava je známá svými technickými památkami, Dolní Oblast Vítkovice určitě znají nejen fanoušci hudebních festivalů. Bývalý průmyslový areál aspiruje na zápis do seznamu Světového dědictví UNESCO, ale „ocelové srdce republiky“ skrývá mnohem víc. Najdeme zde například druhý největší chrám na Moravě a ve Slezsku, katedrálu Božího Spasitele.

Masarykovu náměstí dominuje mariánský morový sloup a socha sv. Floriana. Dějištěm mnoha akcí je Slezkoostravský hrad pocházející ze 13. století. Pověsti praví, že pod hradem se ukrývají poklady. Ty šlo objevit jen jeden den v roce, a to na Velký pátek. Naše poklady ovšem můžete lovit každý den!

Sport a kafe

Ostrava byla v roce 2014 evropským městem sportu a spolu s Prahou dvakrát hostovala mistrovství světa v ledním hokeji. Město je tedy přímo zrozené pro sportovce jako jste vy! Po náročném výkonů a posbírání všech pokladů si můžete dopřát osvěžující pivo ve Stodolní nebo si vychutnat lahodnou kávu s unikátním výhledem na Bolt Tower.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Moderní teambuilding pro firmy v Ostravě