Treasure Hunt Sloup v Čechách

Treasure Hunt Sloup v Čechách Teambuilding v srdci nádherné přírody

t
Sloup v Čechách
22 pokladů
2 - 3 hod

Sloup v Čechách je nádherná obec v Libereckém kraji, v okrese Česká Lípa. Panorama Lužických hor a dominanta skalního hradu zde vytváří fantastické exteriéry pro outdoorový teambuildingový program Treasure Hunt Sloup v Čechách. Společně s programem Treasure Hunt Lednice-Valtice se jedná o o nejvíce terénní verzi programu typu Treasure Hunt v naší nabídce.

Treasure Hunt Sloup v Čechách

Většinu geolokačních her (Treasure Hunt, Mystery Trail) organizujeme v historických centrech měst a tím se Treasure Hunt Sloup v Čechách výrazně liší. Obec Sloup v Čechách má kolem 700 obyvatel a hlavním benefitem této oblasti je nádherná okolní příroda protkaná sítí turistických tras. V tomto terénu je umístěno 22 stanovišť, kde se vám na tabletech aktivují otázky a úkoly. Vaším úkolem je navštívit co nejvíce těchto stanovišť, správně odpovědět na co nejvíce otázek a získat pochopitelně nejvíce bodů ze všech. Treasure Hunt je hra týmová, takže všechny zúčastněné týmy soutěží o prvenství v počtu bodů. Trasu po terénu si každý z týmů volí sám, na základě svojí herní strategie.

Průběh teambuildingového programu

Náš realizační tým se s vámi potká buď v hotelu, ve kterém budete bydlet nebo na předem smluveném – dobře dostupném – místě. Pro účely tohoto programu doporučujeme, aby byli účastníci dobře oblečeni a měli kvalitní trekové boty, protože se budou pohybovat přírodním terénem. Baťůžek s pitím a svačinou také na škodu nebude. Na začátku programu všem vysvětlíme pravidla hry, rozdáme tablety se spuštěnou hrou a rozdáme všechny potřebné pokyny. Týmy hráčů pak vyrazí do terénu, ve kterém se budou dle vlastní strategie navigovat pomocí tabletů od jednoho pokladu ke druhému. Díky mapovým podkladům aplikace se týmy nemohou ztratit. Po skončení hry se všichni dohromady sejdou na smluveném místě a dojde k vyhodnocení.

Na co se můžete těšit

Během hry se dostanete na místa jako je Lesní Divadlo, Samuelova jeskyně, skalní hrad či Hraběnčina vyhlídka. Odhalíte Princeznino tajemství, půjdete po stopách Bílé paní, dostanete se na hranice Mordoru, prozkoumáte Vodní chrám, budete hledat události v pamětech Stařešiny, prozkoumáte Giganta nebo budete pátrat po věku babičky Emílie. Otázek a úkolů vás čeká celá řada.

Varianty programu

Pokud byste chtěli program vyšperkovat, je možní sadu otázek doplnit o body, které se budou tématicky vztahovat přímo k vaší firmě nebo firemní akci. Stejně tak ho můžeme realizovat v češtině nebo angličtině. Pokud patříte mezi opravdové eventové fajnšmekry, pak je tu možnost rozšíření o outdoor aktivity. Stačí se zeptat, rádi vám nabídku programu vyšperkujeme.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

ABB s.r.o. 

Kolegové byli ze hry naprosto nadšení. Mám pro Vás jen samou chválu. Jejich slovy: „Bylo to super….Výborně jsme se bavili…Moc se mi to líbilo…úžasný“. Takže Vám chci moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Určitě se na Vaši agenturu v budoucnu ráda obrátím nebo doporučím.

Eva Kryštůfková

Treasure Hunt Sloup v Čechách - teambuilding v přírodě