Treasure Hunt Trenčianské Teplice

Treasure Hunt Trenčianské Teplice Moderní firemní akce v lázeňském městě

t
Trenčianské Teplice
33 pokladů
2 - 3 hod

Trenčianské Teplice jsou jedny z nejnavštěvovanějších lázní na území Slovenska. Přezdívá se jim Perla Karpat a první oficiální zmínka o pramenech pochází už z roku 1247. Na jejich přestavbě po první světové válce se podílel i významný český architekt Bohuslav Fuchs, který projektoval koupaliště Zelená žába.

V Trenčianských Teplicích také 12 let působil jako lékař Antonín Čapek, otec slavných spisovatelů bratří Čapků. Karel za ním poměrně často jezdil, a tak není divu, že několik z jeho významných děl spatřilo světlo světa právě v tomto lázeňském městečku. Chcete-li se dozvědět více, opusťte na chvíli svůj pohodlný hotelový pokoj a vydejte se prozkoumat krásy tohoto místa s naším Treasure Huntem!
 

Chci teambuilding v Trenčianských Teplicích
 

Co můžete očekávat?

Kolem centra městečka a v lázeňském parku jsou pro vás připraveny pestré otázky a úkoly, za jejichž správné zodpovězení získáte body. Otázky se ukrývají v prostředí aplikace Terra Hunt, kterou uvidíte na obrazovkách námi zapůjčených tabletů. Jakmile se s tabletem dostanete do fyzické blízkosti otázky, sama se vám objeví na obrazovce.

Kromě otázek můžete navíc celou dobu sledovat i aktuální skóre a polohu ostatních týmů. Tento drobný, leč podstatný detail častokrát způsobí, že i ti nejzarytější odpůrci pohybu zapomenou na svoji nechuť hýbat se a v zápalu hry běhají od otázky k otázce. Ti nejlepší od nás nakonec obdrží zaslouženou odměnu

Lázeňské poklady

Možná by vás zajímalo, co přesně jsme si pro vás v této lokalitě připravili. Naprosto vám rozumíme! Pro milovníky dobrodružství tu máme jeden turistický výlet do okolí se zamilovaným párečkem. Pokud budete mít štěstí, tak cestou potkáte i penzistu, který po vzoru Stoletého staříka utekl z místního domova seniorů a teď se toulá kdo ví kde. Kdyby se vám nechtělo tak daleko, můžete se posadit na lavičku v parku a chvíli nezávazně konverzovat s ženou dohlížející na děti. Ale moc ji nerozptylujte nebo jí zase utečou ta nezbedná Trojčata!

Až vás to omrzí, navštivte třeba Krucánky a Kaňoury, které se zde neočekávaně vyskytly. Vždyť taková příležitost se nemusí opakovat! Kdybyste si přitom chtěli trochu zafilozofovat, tak stačí říct. Spát či nespát, to je oč tu běží... Různorodé příběhy, střípky historie i bláznivé historky, to vše a ještě mnohem více vás čeká v této hře.

Chci si hru objednat!

V případě zájmu se nám ozvěte telefonicky či pomocí formuláře. Některý z našich zkušených obchodníků se vás rád ujme a probere s vámi veškeré podrobnosti akce. Kdybyste si chtěli hru učinit ještě o kousek adrenalinovějším zážitkem, přidejte si pár outdoorových aktivit. Obchodník vám pomůže vybrat si z naší široké nabídky ty pravé pro váš kolektiv.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Týmový program s tablety na firemní akci