Treasure Hunt Vinařství U Kapličky

Treasure Hunt Vinařství U Kapličky Teambuilding mezi vinicemi Jižní Moravy

t
Vinařství U Kapličky, Zaječí, Přítluky
30 pokladů
2 - 3 hod

Treasure Hunt Vinařství U Kapličky je moderní soutěžní program pro firmy zaměřený zejména na to, aby si účastníci užili krásy Jižní Moravy a zejména půvaby přírody v okolí Vinařství U Kapličky. Toto oblíbené vinařství s ubytovací kapacitou 267 lůžek, vlastní restaurací, celou řadou kongresových sálů a vlastním wellness patří k nejoblíbenějším místům pro firemní akce na Jižní Moravě. Proto jsme vytvořili několik teambuildingových programů právě pro tuto lokalitu.

Jak firemní program probíhá

Velmi jednoduše a elegantně. Zapůjčíme vám pomůcky pro hru (GPS tablety s aplikací TerraHunt), vysvětlíme vám co a jak máte dělat, a pak už vaše týmy mohou vyrazit do terénu v blízkém i vzdálenějším okolí Vinařství U Kapličky. Budete se pohybovat po okolí, odpovídat na otázky a plnit úkoly, které vám budou tablety zadávat. Treasure Hunt je hrou geolokační, což znamená že se využívá GPS, což znamená (opět), že se budou jednotlivé otázky vztahovat ke konkrétním místům v terénu. Každá správně odpovězená otázka je honorována body a cílem každého týmu je nasbírat co nejvíce bodů. Vítězí ten tým, který bude v získávání bodů nejúspěšnější.

Kompletní servis firemní akce

V průběhu akce se můžete soustředit pouze na hru a svůj výkon, o vše ostatní se postaráme my. Před hrou vám vše vysvětlíme, rozdělíme vás do týmů, v průběhu hry vám budeme oporou v případě jakýchkoliv nesnází. Po akci slavnostně hru vyhodnotíme a zašleme fotografie z tabletů.

Na co se můžete těšit

Pokud hodláte absolvovat opravdu všechny poklady Treasure Huntu Vinařství U Kapličky, čeká vás velmi zajímavý výlet. V terénu je celkem 30 pokladů. Část bodů se nachází bezprostředně u vinařství, další na cestě do obce Zaječí a v jejím centru, další leží na cestě do nedalekých Přítluk a zbytek bodů na cestě z Přítluk zpět do Vinařství U Kapličky. Nicméně jaké body navštívíte nebo nenavštívíte je čistě na vás, sami si určíte strategii hry a trasu.

Čeká vás zeď plná tajemství, zjistíte jaká epidemie uchvátila tuto oblast v 19. století, seznámíte se s patronem všech vinařů, poznáte pravé moravské kostýmy, prozkoumáte zeď trpaslíků (nikoli nářků), nebo budete muset zjistit k čemu přesně sloužily staré vinařské stroje. Otázek vás čeká celá řada, nicméně k tomu abyste odpověděli správně nepotřebujete znalosti, klíč ke správné odpovědi naleznete vždy na konkrétním místě.

Další firemní programy ve Vinařství U Kapličky

V této lokalitě nabízíme další dva geolokační programy. Zahrát si můžete detektivní Treasure Hunt s příběhem Po stopách ukradeného vína, nebo jeho rozšířenou variantu s outdoor aktivitami.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuildingový program ve Vinařství U Kapličky