Zrození Coolmana

Zrození Coolmana Venkovní nebo virtuální superhrdinská úniková hra

m
Kdekoliv nebo virtuálně
28 pokladů
2 - 3 hod

Úniková hra se superhrdinským příběhem

Vydejte se s námi do světa tajné organizace Coolmanů, ochránců spravedlnosti a pořádku, bojovníků proti násilí a zlobě. V posledních letech začali Coolmani záhadně hynout při "nešťastných" nehodách. Poslední žijící Coolman, Huong Chin Gon, se rozhodl vycvičit novou generaci Coolmanů, která převezme břímě odpovědnosti na svět. Ti, kteří dokončí cestu plnou nelehkých úkolů a zkoušek, budou přijati do výcvikového programu Coolmanů.

Struktura pokladů

Čekají vás logické úkoly, matematické rébusy, hlavolamy a hádanky střední náročnosti. Každá otázka nebo úkol jsou zasazeny do poutavého příběhu a doplněny nádhernou komiksovou grafikou. Můžete se těšit na situační humor jako v dobrodružných knihách nebo filmech.

Celkem vás čeká 16 stanovišť hlavní linie pokladů. Vždy, když některý z úkolů nezvládnete, bude váš tým poslán na penalizační stanoviště (máme připraveno celkem 12 penalizačních stanovišť). Teprve pak se váš tým vrátí zpět na hlavní trasu.

Virtuální verze programu se od GPS verze liší pouze tím, že není potřeba mapa, ale otázky se zobrazují postupně.

Virtuální teambuilding on-line

Uspořádejte virtuální teambuildingovou akci pro home-office zaměstnance, nebo pro kolegy na opačném kontinentu. Hrát budete přímo ve webovém prohlížeči

Na začátku vás čeká on-line meeting, během kterého se dozvíte pravidla a vytvoříte virtuální týmy. Pak jen 3x kliknete myší a budete ve hře. Na konci pak vyhodnotíme nejúspěšnější tým.

Venkovní úniková hra

V případě, že upřednostníte outdoor verzi hry, můžete se těšit na kompletní servis firemní akce. Program lze realizovat v jakékoliv lokalitě, ať už v centrech měst nebo v přírodě. Hru vám ve vybrané lokalitě připravíme a spustíme, zapůjčíme vám veškeré pomůcky (tablety, bloky, propisky), vše vám vysvětlíme. Během celé hry budeme plně k dispozici, nakonec hru vyhodnotíme a odměníme nejlepší tým.

Stejně tak vytvoříme týmové fotky, které vám v následujících dnech zašleme. Jediné o co se musíte postarat sami, je to, abyste přišli. Snadnější už to být ani nemůže. 

Pokud byste podobnou akci rádi zorganizovali v low-cost variantě, můžeme vám hru pustit dálkově. Na svoje mobilní zařízení si stáhnete aplikace TerraHunt a my vám jen zašleme QR kód plné hry.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s příběhem v komiksovém stylu