Zrození Zetmena

Zrození Zetmena Teambuilding Mystery Trail se superhrdinskou tématikou

m
Kdekoliv nebo virtuálně
28 pokladů
2 - 3 hod

Týmový program se superhrdinským příběhem

Vydejte se s námi do světa tajné organizace Zetmenů, ochránců spravedlnosti a pořádku, bojovníků proti násilí a zlobě. V posledních letech začali Zetmeni záhadně hynout při "nešťastných" nehodách. Poslední žijící Zetmen, Huong Chin Gon, se rozhodl vycvičit novou generaci Zetmenů, která převezme břímě odpovědnosti na svět. Ti, kteří dokončí cestu plnou nelehkých úkolů a zkoušek, budou přijati do výcvikového programu Zetmenů.

Co vás během Zrození Zetmena čeká?

Čeká vás až 28 úkolů programu typu Mystery Trail. Budete rozděleni do týmů po 3-4 lidech, náš tým instruktorů vám vysvětlí pravidla programu, zapůjčíme vám tablety se spouštěnou hrou a dostanete od nás papírové bloky s propiskami. Pak se vydáte na cestu.

Čeká vás 16 stanovišť hlavní linie pokladů. Vždy, když některý z úkolů nezvládnete, bude váš tým poslán na penalizační stanoviště (máme připraveno celkem 12 penalizačních stanovišť), a teprve pak se váš tým vrátí zpět na hlavní trasu. Každý člen vašeho týmu bude bojovat ze všech sil o to, aby se stal Zetmenem nového tisíciletí.

Kompletní servis firemní akce

Hru vám připravíme a spustíme, zapůjčíme veškeré pomůcky (tablety, bloky, propisky), vše vysvětlíme, během celé hry budeme plně k dispozici, nakonec hru vyhodnotíme a odměníme nejlepší tým. Stejně tak vytvoříme týmové fotky, které vám v následujících dnech zašleme. Jediné o co se musíte postarat sami, je to, abyste přišli. Snadnější už to být ani nemůže.

Struktura pokladů

Čekají vás logické úkoly, matematické rébusy, hádanky a dokonce i pár zajímavých vědomostních stanovišť střední úrovně. Nemusíte se bát ničeho extrémně náročného, jedná se o střední obtížnost, program je vhodný i pro začátečníky. Každá otázka nebo úkol jsou zasazeny do poutavého příběhu a doplněny nádhernou komiksovou grafikou. Můžete se těšit na situační humor jako v dobrodružných knihách nebo filmech.

Mystery Trail v jakékoliv lokaci

Program lze realizovat v jakékoliv lokalitě, ať už v centrech měst nebo v nespoutané přírodě. V případě špatného počasí lze hru absolvovat i v indooorových prostorách, restauraci nebo kongresových sálech. Modelovým místem pro realizaci je Brno, ale program vám připravíme, kdekoliv budete potřebovat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s příběhem v komiksovém stylu