O nás

Geolokační hry typu Treasure Hunt provozujeme pro firemní klientelu od roku 2014. Za tu dobu jsme odehráli stovky her po celé České republice i v zahraničí. Při tvoření nových her jsme nasbírali cenné zkušenosti, a tak můžete mít jistotu, že vás naše hry budou bavit. Díky velkému zájmu klientů o geolokační hry jsme vymysleli a připravili nové typy her s rozšířenými funkcemi.

Kromě osvědčeného typu hry Treasure Hunt si tak můžete užít nové typy her pod názvem Mystery Trail a Challenge Tour. Aktuálně dostupné hry naleznete v sekci "Firemní programy", do které budeme další hry postupně přidávat. Pokud vhodnou hru pro vaši oblíbenou lokalitu nenajdete, rádi vám připravíme program na míru přesně dle zadaných parametrů. V nabídce máme celou řadu dalších teambuildingových, zážitkových a rozvojových programů, které najdete na našem domovském webu www-z-agency.cz.

 

Vlastní tým pro organizaci akcí

Máme vlastní tým proškolených instruktorů, kteří kromě GPS her uvádí i celou řadu dalších teambuildingových a sportovních programů. Organizaci vaší akce budou mít vždy pevně v rukou a v případě jakýchkoliv problémů se na ně budete moci obrátit. Naši instruktoři hru připraví, vysvětlí vám ovládání aplikace i tabletů, celou hru budou koordinovat a po ukončení hru vyhodnotí a odmění nejlepší tým. V případě špatného počasí vám zapůjčí nepromokavé obaly na tablety, pláštěnky a deštníky.

Vývoj máme pod kontrolou

Aplikace prošla dlouhým vývojem a od prvotní verze, která pracovala v textovém režimu, jsme došli k bohatému systému, který zvládá texty, obrázky i videa a má celou řadu sofistikovaných funkcí. Pracujeme s dynamickým týmem vývojářů, se kterým možnosti aplikace a serveru TerraHunt neustále vylepšujeme. Máme plně pod kontrolou nejen vývoj aplikace a serveru, ale i tvorbu nových her, kontrolu hardware a zaškolení realizačního týmu.

Realizační tým pro TerraHunt

Alex
Alex
Daniel
Daniel
Karel
Karel
Kristina
Kristina
Míša
Míša
Magda
Magda
Ondra
Ondra
Jirka
Jirka
Přema
Přema
Veronika
Veronika
Štěpánka
Štěpánka
Anička
Anička