Kouzla noční Prahy

Kouzla noční Prahy Firemní akce Treasure Hunt Praha v noční verzi

t
Praha, Malá Strana, Hradčany, Staré Město, Nové Město
52 pokladů
2 - 4 hod

Praha -  srdce Evropy ležící na řece Vltavě, Praha - stověžatá, Praha - matka měst. Tato a další přízviska opakovaně dostává hlavní město České republiky. Praha je jednoznačně (možná společně s Českým Krumlovem) největším „tahákem“ pro zahraniční návštěvníky, kteří se do České republiky chystají. Ani nás Praha nezanechala chladnými a vytvořili jsme pro tuto lokalitu celou řadu teambuildingových programů.

Treasure Hunt Praha

Treasure Hunt Praha je geolokační program pro firmy. Spočívá v tom, že se týmy pomocí tabletů a speciální aplikace navigují po terénu k virtuálním pokladům. Na těchto místech s poklady se jim na tabletech aktivují otázky, na které musí odpovědět a získat co nejvíce bodů. Vítězí tým s největším počtem bodů. Podrobný popis programu Treasure Hunt Praha naleznete na tomto odkazu.

Jaká místa navštívíte

Historické centrum Prahy je nejen krásné, ale i nadstandardně rozlehlé. Díky velkému množství vytvořených pokladů na Starém Městě, Novém Městě, Malé Straně i Hradčanech si tak mohou hráči užít celou řadu variant programu. Vlajkovou lodí je pochopitelně Treasure Hunt Praha, které pokrývá plochy na obou stranách Vltavy. Pak je tu program Tajemství Malé Strany, který se specializuje na oblast kolem Pražského hradu a dále pak Poklady Starého Města, jehož dominantou je zejména Staroměstské náměstí a okolí. Díky množství bodů tak standardně realizujeme pro klienty programy různých délek. Můžete hrát klidně jen něco přes hodinu, ale stejně tak třeba pět hodin - což je pak ve spojení s obědovou přestávkou víceméně regulérní celodenní program.

Noční verze programu Treasure Hunt

Vzhledem k tomu, že program Treasure Hunt Praha realizujeme v létě i v zimě, zkoumali jsme, jak průběh hry ovlivňují světelné podmínky. V zimním období se velmi brzy stmívá. V případě, že firemní akce začíná po pracovní době, v podvečerních nebo dokonce večerních hodinách, může být hledání některých odpovědí obtížnější. Ne, že by to něčemu dramaticky vadilo, protože všichni hráči hrají ve stejný okamžik, a tak jsou nastaveny podmínky pro všechny shodně. Nicméně i tak jsme provedli důkladnou revizi a vytvořili speciální noční verzi programu, při které váš herní výkon nebude ovlivněn nedostatečnými světelnými podmínkami.

Objevte kouzlo noční Prahy

Noční Praha na vás bude dýchat úplně jinou atmosférou než ta denní. Všechny stěžejní historické památky Prahy jsou kvalitně nasvícené a vytvářejí tak dech-beroucí scenérie. Pohled na osvícené Staroměstské náměstí nebo majestátní Pražský hrad vás při noční hře jednoznačně zasáhne. Pokud chcete ukázat noční Prahu zejména vašim klientům, nebo obchodním partnerům, pak je noční verze programu Treasure Hunt Praha ta pravá.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

Generali Pojišťovna a.s.

Skvělý program. Naši manažeři si noční Treasure Hunt po Praze vyzkoušeli 13.11.2018 a byli nadšeni!!! Velké díky Z-AGENCY.

Marie Jestříbková - Event manažer

Program pro firemní akci v noční Praze