Kontakt

Z-AGENCY s.r.o.
Karlova 1054/38, 614 00 Brno
Česká republika
IČ: 01527932
DIČ: CZ01527932
Společnost Z-AGENCY s.r.o. je zapsaná v OR vedeném KS v Brně, oddíl C, vložka 78450. Pojištění na škody třetím osobám, plnění 25 000 000 CZK. Kromě fakturace akceptujeme i platební karty s využitím platební brány ČSOB.
Kde nás najdete
Jiří Zmidloch
managing director
Jirku kontaktujte v případě, že budete mít zájem o hlubší formu spolupráce, nebo budete mít zájem o podrobnější detaily celé herní platformy.
Ondřej Sekanina
sales & event manager
Ondru kontaktujte, pokud se budete chtít stát našimi partnery. Zejména pokud bude chtít využívat TerraHunt pro váš resort, obec nebo zvažujete vlastní pobočku.
Kateřina Puczoková
sales & event specialist
Katku kontaktujte, pokud budete chtít realizovat venkovní hru nebo virtuální hru na vaší firemní akci.
Michal Sojka
production specialist
S Michalem můžete řešit nejen konkrétní firemní akce, ale také možnosti spolupráce. Jako event managera ho můžete potkat na firemních akcích.
Ester Kaňovská
networking specialist
Ester můžete potkat na networkingových akcích. Můžete se s ní pobavit o možnostech spolupráce, ale i o realizacích akcí. Je výbornou event managerkou.

Zeptejte se nás
O nás

Jsme přímými realizátory treasure hunt programů a virtuálních únikových her. GPS hry a virtuální únikové hry organizujeme pro firmy více než jednu dekádu. Za tu dobu jsme odehráli tisíce her po celé České republice i v zahraničí. 

Máme k dispozici vlastní softwarové řešení a sami vytváříme obsah. Při tvoření nových her jsme nasbírali cenné zkušenosti, a tak můžete mít jistotu, že vás naše hry budou bavit. 
 

Máme vlastní tým instruktorů a moderátorů, kteří za vámi přijedou do požadované lokality. Streamované online akce zase organizujeme z našeho virtuálního studia přes platformy MS Teams, Zoom, Google Meet nebo YouTube.

V nabídce máme celou řadu dalších Outdoor akcí, Indoor akcí a Online akcí, které naleznete na našem hlavním webu pro firemní akce a teambuilding.