Kontakt

Z-AGENCY s.r.o.
Karlova 1054/38, 614 00 Brno
Česká republika
IČ: 01527932
DIČ: CZ01527932
Společnost Z-AGENCY s.r.o. je zapsaná v OR vedeném KS v Brně, oddíl C, vložka 78450. Pojištění na škody třetím osobám, plnění 25 000 000 CZK. Kromě fakturace akceptujeme i platební karty s využitím platební brány ČSOB.
Kde nás najdete
Jiří Zmidloch
managing director
Jirku kontaktujte v případě, že budete mít zájem o hlubší formu spolupráce, nebo budete mít zájem o podrobnější detaily celé herní platformy.
Ondřej Sekanina
sales & event manager
Ondru kontaktujte, pokud se budete chtít stát našimi partnery. Zejména pokud bude chtít využívat TerraHunt pro váš resort, obec nebo zvažujete vlastní pobočku.
Kateřina Puczoková
sales & event specialist
Katku kontaktujte, pokud budete chtít realizovat venkovní hru nebo virtuální hru na vaší firemní akci.

Zeptejte se nás
O nás

Jsme přímými realizátory treasure hunt programů a virtuálních únikových her. GPS hry a virtuální únikové hry organizujeme pro firmy více než jednu dekádu. Za tu dobu jsme odehráli tisíce her po celé České republice i v zahraničí. 

Máme k dispozici vlastní softwarové řešení a sami vytváříme obsah. Při tvoření nových her jsme nasbírali cenné zkušenosti, a tak můžete mít jistotu, že vás naše hry budou bavit. 
 

Máme vlastní tým instruktorů a moderátorů, kteří za vámi přijedou do požadované lokality. Streamované online akce zase organizujeme z našeho virtuálního studia přes platformy MS Teams, Zoom, Google Meet nebo YouTube.

V nabídce máme celou řadu dalších Outdoor akcí, Indoor akcí a Online akcí, které naleznete na našem hlavním webu pro firemní akce a teambuilding.