Blog

Virtuální teambuilding na zkoušku
Mrzí vás, že se s kolegy nemůžete setkávat? Odpadl vám kvůli koronakrizi každoroční teambuilding? Chtěli byste bezpečnou variantu firemní akce, ale nevíte, kterou si vybrat? Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si na vlastní kůži náš virtuální teambuilding zdarma!
Více
Systém TerraHunt pro základní a střední školy zdarma
Vzhledem k situaci způsobené virem Covid19 jsme se rozhodli, že pro školní rok 2020/2021 poskytneme systém TerraHunt základním a středním školám zdarma. Učitelé mohou využít mobilní aplikaci, webovou aplikaci a administrativní rozhraní k tomu, aby zpestřili výuku svým studentům
Více
Treasure Hunt jako originální rozlučka se svobodou
Rozlučky se svobodou jsou jak pro ženichy, tak pro nevěsty důležitou součástí předsvatebních příprav, na které se obvykle všichni zúčastnění velmi těší. O vydařené rozlučce se mluví ještě po letech a někdy zážitky z ní předčí i vzpomínky na samotnou svatbu. Jakou však zvolit formu, aby všechno klaplo a všichni se bavili? Zkuste vyrazit originální cestou a vydejte se před svatbou na dobrodružnou honbu za pokladem!
Více
Trend roku 2020: Společenské akce on-line
V posledních měsících stáli pořadatelé hromadných akcí po celém světě před složitou otázkou, zda mají připravované koncerty, konference nebo třeba výstavy odložit či zrušit úplně. Tam, kde to bylo možné, sáhli mnozí z nich po možnosti přesunout alespoň část programu na internet. Ve virtuálním prostředí se toho tak v roce 2020 odehrálo víc než kdykoli předtím.
Více
Aplikace TerraHunt pro veřejnost
V těchto dnech uvolňujeme aplikaci TerraHunt pro veřejnost. Je určena pro mobilní zařízení s operačním systémem Android (verze 6 - 9). V tuto chvíli je dostupná pro Česko a Slovensko.
Více
Indoor Eventy
Milujeme geolokační hry, které se konají jak v historických centrech velkých měst, tak ve volné přírodě. Občas však nastanou situace, kdy nám aktuální situace venkovní akci nedovolí. Příkladem mohou být velmi intenzivní bouřky (obecně velmi nevlídné počasí) a nebo bezpečnostní podmínky (aktuální koronovirová pandemie).
Více
Event Veřejný vs. Event Soukromý
V předchozích kapitolách jsme popisovali, jaký je rozdíl mezi způsoby spuštění her typu Treasure Hunt, Mystery Trail nebo Challenge Tour. Vysvětlili jsme rozdíl mezi organizovaným Eventem a Individuálním Eventem. Ale co je zejména v dnešní době velmi „trendy“ je SOUKROMÍ.
Více
Individuální Event
Individuální Event je způsob spuštění hry, který se hodí pro individuální hráče, skupiny kamarádů nebo rodiny. A to zejména při návštěvě zajímavé turistické lokality.
Více
Organizovaný Event
V systému TerraHunt máme vytvořeno velké množství her. jedná se o hry typu Treasure Hunt, Mystery Trail nebo Challenge Tour. Každá z nich má svá specifika a výhody, které jsou popsány v detailech těchto her.
Více
FAQ - Často kladené dotazy
Často kladené dotazy. Základní otázky a odpovědi.
Více
Průvodce aplikací TerraHunt pro organizátory akcí
Popis prvků a funkcí aplikace pro pokročilé uživatele, organizátory akcí a tvůrce her.
Více
Průvodce aplikací TerraHunt pro uživatele
Popis prvků a funkcí aplikace pro základní uživatele aplikace TerraHunt.
Více
Průvodce webovou administrací
Popis prvků a funkcí přístupných ve webové administraci pro základní uživatele aplikace TerraHunt.
Více
Za vínem a zážitky
Víno v našem století už není pouhým nápojem. Z vinobraní se staly vyhledávané zážitky, ze sklepů hojně navštěvované turistické cíle. Vinařské oblasti se adaptovaly na příliv návštěvníků a každoročně chystají stovky akcí, na kterých si mohou milovníci vína vychutnat pár skleniček s přáteli, něco se o víně dozvědět nebo si užít romantickou atmosféru českých a moravských vinohradů a přilehlých sklípků.
Více
Loďkou po Brněnské přehradě
Brněnská přehrada je místem, které nabízí rychlý únik z velkoměsta do poklidného prostředí. Jednou z nejoblíbenějších atrakcí nejen pro turisty, ale i pro místní jsou lodičky brázdící přehradu od jara až do podzimu, na jejichž palubě lze strávit příjemné odpoledne nebo využít plavbu pro netradiční poznávání moravské metropole.
Více