Reference

iWant

Absolvovali jsme hru v Českém Krumlově v rámci našeho vodáckého team buildingu. Ačkoliv jsem město navštívil již vícekrát, bylo super vidět tuhle perlu Čech z jiných úhlů a všimnou si detailů, které by jinak mohly uniknout. Aplikace je jednoduše ovladatelná, komunikace ze strany společnosti Z-AGENCY na jedničku, takže maximální spokojenost.

Petr Rozkošný | After-Sales Care & Apple Authorised Service Provider Manager
Smiths Medical Czech Republic, a.s.

Vybrali sme si hru Sherlock Holmes. Všetci boli nadšení a užili si to. I napriek nepriaznivému počasiu sa akcia nemusela rušiť a dohodli sme sa na ‘’indoorovej’’ variante. Ďakujeme a možem len odporučiť.             

Andrea Weiszmannová - Operations Quality Manager
Veolia Energie ČR, a.s.

Chtěli bychom Vám poděkovat za zorganizování hry Treasure Hunt. Pro náš tým to byla mimořádně příjemná a pozitivní změna, jak spolu strávit čas. Hra je velmi zajímavě koncipována - použití tabletů, vymyšlené otázky přímo na místo, focení selfies a celý tracking, kde vidíte, na jakém místě jste, kolikátí jste a kde se nachází další tým, to vše přirozeně vyvolává soutěživost a nadšení do plnění dalších úkolů. Na výbornou také chválíme animátora, pana Kozla, který byl perfektně připraven a skvěle nás motivoval.

Ing. Jana Brzobohatá
CLEENG

Skvěle jsme si to s naším týmem 48 lidí užili! Velmi dobře zorganizovaná akce, všechny naše požadavky byly zohledněny a hra nám byla výborně vysvětlena. Zvolili jsme si program Treasure Hunt ve stylu Hry o trůny, který se díky kostýmům a hereckým výkonům stal vskutku výjimečným zážitkem. Mnohokrát děkujeme týmu Z-Agency! Vřele doporučujeme každému!

Natalie Kop - Operations Manager
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Spolupráce s Z-AGENCY s.r.o. byla výborná. Mohu zmínit skvělý přístup, rychlou domluvu a perfektní organizaci. Teambuildingový program Treasure Hunt jsme doplnili čtyřmi aktivitami (minové pole, lukostřelba, stavba mostu, katapulty) a všichni kolegové si to moc užili. Můžeme jen doporučit. 

Radka Havlenová
Generali Pojišťovna a.s.
Skvělý program. Naši manažeři si noční Treasure Hunt po Praze vyzkoušeli 13.11.2018 a byli nadšeni!!! Velké díky Z-AGENCY.
Marie Jestříbková - Event manažer
ABB s.r.o. 
Kolegové byli ze hry naprosto nadšení. Mám pro Vás jen samou chválu. Jejich slovy: „Bylo to super….Výborně jsme se bavili…Moc se mi to líbilo…úžasný“. Takže Vám chci moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Určitě se na Vaši agenturu v budoucnu ráda obrátím nebo doporučím.
Eva Kryštůfková
OSI International Holding GmbH

Akce se moc povedla. Všichni si to užili a měli jsme i štěstí na počasí. Oceňuji, že se hodně otázek týkalo přímo Poličky. Dobrá práce! Doporučili jsme váš program našemu lokálnímu partnerovi. Děkujeme za vaše úsilí a doufám, že se v budoucnu naskytne příležitost znovu využít vašich služeb.

Marcin Sokołowski
CALZEDONIA
Společnost Z-AGENCY s.r.o. nám byla po celou dobu přípravy našeho teambuildingu velmi profesionálním a více než vstřícným partnerem. Treasure hunt v Lednicko-Valtickém areálu, který jsme s nimi absolvovali, byl perfektně připraven, měl náboj, spád a zaměstnal celý tým nejen fyzicky, ale i intelektuálně. Teambuilding se nesl v přátelské atmosféře, všichni instruktoři byli komunikativní a milí, ukázali smysl pro humor a bezvadně podporovali týmovou spolupráci. Služby Z-AGENCY mohu jen doporučit, my se na ně příště určitě s důvěrou obrátíme :-) Děkujeme, byli jsme nadšení a plní energie ještě několik dní poté!
Martina Mádlík Turinská, Calzedonia HR Business Partner
FE Brno, Czech Republic
Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.
Richard Žáček, Senior HR/Office Manager
HELLA
Treasure Hunt v Brne realizovaný Z-Agency sme si maximálne užili. Je to fantastická outdoorová teambuildingová aktivita, pri ktorej sa zabavíte, zasúťažíte si a spoznáte mnohé krásne miesta v historickom centre mesta. Určite odporúčame.
Dušana Kostická
HRG Czech Republic
Moc děkujeme za organizaci. Treasure Hunt po Olomouci byl naprosto perfektní a všichni si to užili.
Kateřina Gregorová
NetSuite
Hledáte-li způsob, jak smysluplně strávit čas s vaším týmem, tihle lidé ví, jak na to. Treasure Hunt se nám moc líbil!
Tom Koliba
Nutricia a.s.
Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.
Tereza Čajanová
DECASPORT s.r.o.
Vynikající komunikace, super hra!
Matěj Erler, Store operation manager
KPMG Česká republika, s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.

Erika Fialová
Beteler Automotive Region North/Eastern Europe
Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!
Jindřich Dráb, Supply Chain Director
pux s. r. o. 
Treasure Hunt Brno překonal očekávání celého týmu. V zápalu hry po Brně se mnou v čele běhali i ti, kteří by to do sebe nikdy neřekli. Kolegové se po hře chlubili, že díky hledání otázek se dostali i na místa, která dříve neznali. Treasure Hunt a Z-AGENCY mohu jedině doporučit.
Petra Šmejdová
DEK a.s.
Hru Treasure Hunt Telč neměla Z-AGENCY standardně v nabídce, přesto ji pro nás perfektně připravila. Organizace byla profesionálně zvládnutá. Teambuilding pro finanční oddělení se tak stal velmi zábavným a přínosným. Mohu vřele doporučit ortodoxním nesportovcům a kancelářským lenochům. 
Lucie Vlachopulosová
Sleighdogs GmbH
Treasure Hunt v srdci Prahy jsme si s naší smečkou moc užili i navzdory dubnovému počasí. Užili jsme si srandu a trochu i zaběhali. Organizace byla perfektní, děkujeme!
Tereza Švarcbachová