Reference

Veolia Energie ČR, a.s.

Chtěli bychom Vám poděkovat za zorganizování hry Treasure Hunt. Pro náš tým to byla mimořádně příjemná a pozitivní změna, jak spolu strávit čas. Hra je velmi zajímavě koncipována - použití tabletů, vymyšlené otázky přímo na místo, focení selfies a celý tracking, kde vidíte, na jakém místě jste, kolikátí jste a kde se nachází další tým, to vše přirozeně vyvolává soutěživost a nadšení do plnění dalších úkolů. Na výbornou také chválíme animátora, pana Kozla, který byl perfektně připraven a skvěle nás motivoval.

Ing. Jana Brzobohatá
CLEENG

We had an amazing time with our team of 48 people! Very well organised, all our requests taken into account, the game was very well explained to all of us. We did a Treasure Hunt in Game of Thrones style, and with the whole act it made it really special. Thanks a lot Z-Agency team! Would really recommend this to anyone!

Natalie Kop - Operations Manager
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Spolupráce s Z-AGENCY s.r.o. byla výborná. Mohu zmínit skvělý přístup, rychlou domluvu a perfektní organizaci. Teambuildingový program Treasure Hunt jsme doplnili čtyřmi aktivitami (minové pole, lukostřelba, stavba mostu, katapulty) a všichni kolegové si to moc užili. Můžeme jen doporučit. 

Radka Havlenová
Generali Pojišťovna a.s.
Skvělý program. Naši manažeři si noční Treasure Hunt po Praze vyzkoušeli 13.11.2018 a byli nadšeni!!! Velké díky Z-AGENCY.
Marie Jestříbková - Event manažer
ABB s.r.o. 
Kolegové byli ze hry naprosto nadšení. Mám pro Vás jen samou chválu. Jejich slovy: „Bylo to super….Výborně jsme se bavili…Moc se mi to líbilo…úžasný“. Takže Vám chci moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Určitě se na Vaši agenturu v budoucnu ráda obrátím nebo doporučím.
Eva Kryštůfková
OSI International Holding GmbH

Event was very good. Everyone enjoyed it and we had luck with the weather. I appreciate, that many questions were about Policka. Good job! We recommended your event to our local partner from there, the meat plant. Thanks for all effort, I hope we will have occasion in the future to use your service again.

Marcin Sokołowski
CALZEDONIA
Společnost Z-AGENCY s.r.o. nám byla po celou dobu přípravy našeho teambuildingu velmi profesionálním a více než vstřícným partnerem. Treasure hunt v Lednicko-Valtickém areálu, který jsme s nimi absolvovali, byl perfektně připraven, měl náboj, spád a zaměstnal celý tým nejen fyzicky, ale i intelektuálně. Teambuilding se nesl v přátelské atmosféře, všichni instruktoři byli komunikativní a milí, ukázali smysl pro humor a bezvadně podporovali týmovou spolupráci. Služby Z-AGENCY mohu jen doporučit, my se na ně příště určitě s důvěrou obrátíme :-) Děkujeme, byli jsme nadšení a plní energie ještě několik dní poté!
Martina Mádlík Turinská, Calzedonia HR Business Partner
FE Brno, Czech Republic
Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.
Richard Žáček, Senior HR/Office Manager
HELLA
Treasure Hunt v Brne realizovaný Z-Agency sme si maximálne užili. Je to fantastická outdoorová teambuildingová aktivita, pri ktorej sa zabavíte, zasúťažíte si a spoznáte mnohé krásne miesta v historickom centre mesta. Určite odporúčame.
Dušana Kostická
HRG Czech Republic
Moc děkujeme za organizaci. Treasure Hunt po Olomouci byl naprosto perfektní a všichni si to užili.
Kateřina Gregorová
NetSuite
If you are looking for quality time with your team these guys have the know how. Loved the treasure hunt activity!
Tom Koliba
Nutricia a.s.
Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.
Tereza Čajanová
DECASPORT s.r.o.
Vynikající komunikace, super hra!
Matěj Erler, Store operation manager
KPMG Česká republika, s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.

Erika Fialová
Beteler Automotive Region North/Eastern Europe
Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!
Jindřich Dráb, Supply Chain Director
pux s. r. o. 
Treasure Hunt Brno překonal očekávání celého týmu. V zápalu hry po Brně se mnou v čele běhali i ti, kteří by to do sebe nikdy neřekli. Kolegové se po hře chlubili, že díky hledání otázek se dostali i na místa, která dříve neznali. Treasure Hunt a Z-AGENCY mohu jedině doporučit.
Petra Šmejdová
DEK a.s.
Hru Treasure Hunt Telč neměla Z-AGENCY standardně v nabídce, přesto ji pro nás perfektně připravila. Organizace byla profesionálně zvládnutá. Teambuilding pro finanční oddělení se tak stal velmi zábavným a přínosným. Mohu vřele doporučit ortodoxním nesportovcům a kancelářským lenochům. 
Lucie Vlachopulosová
OSI International Holding GmbH

Event was very good. Everyone enjoyed it and we had luck with the weather. I appreciate, that many questions were about Policka. Good job! We recommended your event to our local partner from there, the meat plant. Thanks for all effort, I hope we will have occasion in the future to use your service again.

Marcin Sokołowski
Sleighdogs GmbH
Treasure Hunt v srdci Prahy jsme si s naší smečkou moc užili i navzdory dubnovému počasí. Užili jsme si srandu a trochu i zaběhali. Organizace byla perfektní, děkujeme!
Tereza Švarcbachová