Treasure Hunt Mikulov

Treasure Hunt Mikulov Historické centrum, Svatý kopeček i Židovská čtvrť

t
Mikulov
56 pokladů
1,5 - 3 hod

Co se vám vybaví při vyslovení slova "Mikulov"? Jižní Morava? Víno? Mikulovský zámek? Ano, toto jsou, řekněme, základní rysy tohoto města. My, a námi na míru ušitá aplikace, vám hravou formou dovolíme nakouknout pod pokličku města, vyjevíme krásné maličkosti, zajímavosti a tajemství, která jsou během běžného výletu turisty skryta či přehlédnuta. Prožijte hru typu Treasure Hunt v kulisách Mikulova!

Firemní program na Jižní Moravě

Treasure Hunt Mikulov je geolokační týmová hra. V čem spočívá? Náš realizační tým vás rozdělí do skupin a ty se pak budou pomocí GPS tabletu a mapové aplikace TerraHunt navigovat po centru Mikulova a jeho blízkém okolí. Vždy, když se skupina dostane na nějaké zajímavé inspirativní místo, se na tabletu aktivuje "poklad" s důmyslnou otázkou. Úkolem týmu bude najít na tuto otázku správnou odpověď. Otázky se vždy vztahují ke konkrétním místům, takže správnou odpověď zjistíte důkladným průzkumem okolí, netřeba mít znalosti nebo nějaké speciální dovednosti.

Za správně odpovězenou otázku získá tým určitý počet bodů. A tím se dostáváme k cíli hry, kterým není nic jiného než navštívit co nejvíce míst s poklady a získat co nejvíc bodů. Celá hra běží on-line, takže vždy uvidíte v reálném čase, kde se ostatní týmy pohybují a kolik mají bodů. Vítězný tým získá stylovou odměnu. Před, po i během firemní akce se o vás plně postaráme.

Teambuildingová akce v centru Mikulova

Naše otázky vás provedou starými uličkami centra města. Dozvíte se více o nehybných kamenných postavách, které na vás milosrdně shlížejí shůry.  Za klapotu podpatků na místních kočičích hlavách budete poznávat magická zákoutí a architektonické bonbónky budov města, které koření již kdesi na počátku 12. století. Rozhodně se s námi ale vydáte i do rozlehlého okolí, protože nepoznat geologickou zahradu, dům "U sudu" či zeď složenou z cihel desítek národností by byl hřích!

Košér porce historie

Nemálo poznatků načerpáte i ze světa historie zdejší židovské obce, protože ta je s Mikulovem spojena stejně pevně, jako jeho vinařská tradice. Dvacet let zde na konci 16. století působil sám Rabi Löw! Nebylo by tedy žádného divu, kdybyste při hledání odpovědí na záludné otázky šlápli na nohu jeho hliněnému služebníku. Tato stránka Mikulova obohacuje naši hru o mnoho památek a jiné kulturní třešničky, stejně ovšem i o lidské příběhy, které občas zamrazí a vždy donutí přemýšlet.

Zatopíme svalům i mozkovým závitům

Pro daleký výhled i pro cenné body ze správně zodpovězených otázek se budete moct vydat na vyšší či vzdálenější místa, krom rychlých a vytrvalých nohou ale budete potřebovat také bystrou mysl, protože dělat nudné a jednoduché otázky nás prostě nebaví! Zdejší výborné víno si tedy radši vychutnejte až po zdolání naší výzvy, ať z toho nemáte v hlavě guláš!

Další GPS hry na Jižní Moravě

Nejen Mikulov vám ukáže krásy Jižní Moravy. Můžete prožít nejméně další tři hry v Lednicko-valtickém areálu. Pro lovce pokladů jsou tu hry Treasure Hunt Lednice nebo Treasure Hunt Lednice s outdoor aktivitami.  Pro nadšené sportovce máme zase připravenou Cyklotour Lednice-Valtice. Každý si najde to pravé. Všechny programy dostupné pro lokalitu Jižní Moravy naleznete na tomto odkazu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

Beteler Automotive Region North/Eastern Europe

Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!

Jindřich Dráb, Supply Chain Director

Moderní program pro firemní akce v Mikulově