Bestseller
Treasure Hunt Lednice form

Treasure Hunt Lednice

Lednický zámecký park
Treasure Hunt
51
Počet pokladů
1,5-3 h
Běžná délka programu

Moderní teambuildingová aktivita Treasure Hunt v památce UNESCO, v Lednicko-valtickém areálu. Budete pátrat po pokladech v zámeckém parku, navštívíte Zámek Lednice, Minaret i Janohrad.

Užijete si 51 pokladů, ke kterým vás dovede mapová aplikace v tabletu. Doporučená časová dotace na hru je 2,5 h, v případě rozšíření o outdoor aktivity 3,5 h.

  • Možnost rozšíření o fyzické outdoor aktivity
  • UNESCO, Zámek Lednice, Janohrad, Minaret
  • Galant Lednice, Penzion Onyx, Autokemp Apollo

Kde budete hrát

Při týmové soutěžní aktivitě budete získávat body za nalezení a správné zodpovězení 49 pokladů ukrytých v pohádkové přírodě. 

Budete se pohybovat v samotné obci, v zákoutích Zámku Lednice a v zámecké zahradě. Po cestě okolo zámeckých rybníků se budete přesouvat až do hlubin areálu. Většina týmů navštíví Minaret a ty nejsoutěživější týmy neodolají lovu pokladů u Janova hradu.

V případě, že bude vaším cílem sesbírat všechny poklady, budete mít po hře v nohou několik kilometrů. Méně ambiciózní týmy mohou lovit jen v blízkosti zámku a hru si osladit krátkým posezením v zahradní cukrárně.

Místo srazu

V případě, že budete v Lednici bydlet, tak Treasure Hunt Lednice začneme i skončíme přímo ve vašem hotelu. 

V ostatních případech program začínáme na náměstí před radnicí, na parkovišti za hotelem Galant Lednice, nebo přímo v zámeckém parku. Místo domlouváme vždy individuálně vzhledem k množství týmů.

Pro koho je hra vhodná

Hra je vhodná pro malé i velké kolektivy a pro všechny, kteří chtějí obdivovat krásy nejnavštěvovanějšího areálu na Jižní Moravě. Hru si užívají všichni naši klienti bez ohledu na věk, národnost nebo fyzické možnosti.
 

Treasure Hunt je možné volitelně rozšířit o fyzické aktivity přímo v parku. Budou to stanoviště s instruktorem, který vždy aktivitu s příchozím týmem odvede a za úspěšné absolvování úkolu tým po zásluze odmění nezanedbatelným počtem bodů. 

Můžete se těšit na střelecké, konstrukční, balanční nebo logické aktivity.

Délku hry nastavíme tak, jak budete potřebovat. Doporučujeme se inspirovat níže uvedeným harmonogramem:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 1,5-2 h - hra v Lednicko-valtickém areálu, v případě rozšíření o outdoor aktivity o 40 min více
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Martina Mádlík Turinská, Calzedonia HR Business Partner, CALZEDONIA
Společnost Z-AGENCY s.r.o. nám byla po celou dobu přípravy našeho teambuildingu velmi profesionálním a více než vstřícným partnerem. Treasure hunt v Lednicko-Valtickém areálu, který jsme s nimi absolvovali, byl perfektně připraven, měl náboj, spád a zaměstnal celý tým nejen fyzicky, ale i intelektuálně. Teambuilding se nesl v přátelské atmosféře, všichni instruktoři byli komunikativní a milí, ukázali smysl pro humor a bezvadně podporovali týmovou spolupráci. Služby Z-AGENCY mohu jen doporučit, my se na ně příště určitě s důvěrou obrátíme :-) Děkujeme, byli jsme nadšení a plní energie ještě několik dní poté!
Treasure Hunt Lednice

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí