Tajemství Malé Strany

Tajemství Malé Strany Teambuildingový GPS program na levém břehu Vltavy

t
Praha - Malá Strana a Hradčany
40 pokladů
1,5 - 3 hod

Malá Strana - domov a bezedná inspirace věhlasného Jana Nerudy i stovek dalších umělců. A není se čemu divit. Hned jak projdete pod Malostranskou mosteckou věží, dýchne na vás zdejší historie a krása. Malá Strana je bezpochyby nejzachovalejší částí Prahy, kde po staletí přežívají tajemství starodávných domovních znamení, zapadlých náměstíček a zapomenutých koutů. Ponořte se do objevování příběhů Malé Strany v průběhu firemního programu typu Treasure Hunt s názvem Tajemství Malé Strany.

Firemní akce kolem Pražského hradu

Během hry budete používat moderní GPS tablety s mapovou aplikací TerraHunt. Budete odpovídat na otázky, které se vám budou na tabletech pomocí GPS objevovat na těch nejzajímavějších místech. Vaším hlavním úkolem bude podrobný průzkum okolí, abyste zjistili správnou odpověď. Pokud odpovíte správně, získáte za odpověď body. Vaším cílem bude získat bodů co nejvíce, což je předpoklad k celkovému vítězství ve hře. Cestu si naplánujete podle svého uvážení a průvodcem vám bude právě tablet. Náš realizační tým bude celou hru koordinovat, vysvětlí vám vše potřebné a zapůjčí tablety se spuštěnou hrou. Nemusíte se o nic starat.

Široká paleta míst a objevů

Víte, že všem známý Pražský hrad vás stále může překvapit? Co se skrývá v jeho areálu kromě notoricky známých budov? Na to si v naší hře budete schopni odpovědět! A když půjdete dál, vaše kroky vás zavedou třeba až do Nového Světa. Tam se možná na okamžik zapomenete v překrásné kavárničce. Nebo se projdete až na Petřínský vrch, odkud se pokocháte dech beroucím výhledem přes Vltavu na Staré Město. I zahrady pod Petřínem jako by ožily, pokud se bedlivě rozhlédnete. Bronzové žabičky tam ožívají a téměř vyskakují z kanálů. U Lennonovy zdi si možná vyslechnete písničku pouličního umělce, zatímco se budete divit, čeho jste si zde nikdy nevšimli. A pokud zavítáte na Kampu pozdravit Wericha, pozor ať víte, co mají za lubem místní grandiózní mimina. Probuďte v sobě fantazii, která vás bude doprovázet během celé hry a možná i po jejím skončení. Na Malé Straně a Hradčanech jsou umístěny desítky pokladů, které stojí za to najít a za jejich úspěšné absolvování získat potřebné body do hry.

Týmový duch

Se svým týmem budete vystaveni zkouškám, které prověří váš smysl pro humor a podnítí týmového ducha. Po skončení programu budete ještě dlouho vzpomínat na to, co jste společně zažili při toulkách Prahou. Budete vědět, kdo byl soutěživý a motivoval tým k dalším odpovědím a kdo byl více požitkářem a upozorňoval na okolní krásy. Užijete si svou chvilku slávy a mnohá poplácání po rameni, když objevíte pro váš tým odpověď na zapeklitou otázku. Možná oceníte kolegyni, která jako první v labyrintu uliček zjistí, kudy se jde na sever. Nebo kolegu, který vyřeší logickou hádanku Pražského Jezulátka. Objevte s námi skryté silné stránky svoje a svých kolegů a královsky se u toho pobavte.

Další geolokační hry v Praze

V Praze si můžete také užít hru Poklady Starého Města, která se celá odehrává na pravém břehu Vltavy. Pokud si chcete během firemní akce zahrát po celé Praze, doporučujeme hru Treasure Hunt Praha, která pokrývá celé historické jádro metropole.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

Sleighdogs GmbH

Treasure Hunt v srdci Prahy jsme si s naší smečkou moc užili i navzdory dubnovému počasí. Užili jsme si srandu a trochu i zaběhali. Organizace byla perfektní, děkujeme!

Tereza Švarcbachová

Treasure Hunt na Malé Straně a Pražském Hradu