Treasure Hunt Praha

Treasure Hunt Praha Moderní teambuilding pro firmy v historickém centru Prahy

t
Praha - celé historické centrum
80 pokladů
1,5 - 4 hod

Město vidím veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat…“ Ať již tato slova skutečně pronesla kněžna Libuše, nebo si je pouze vymyslel přičinlivý Alois Jirásek, jsou rozhodně pravdivá. Naše hlavní město stálo v průběhu věků většinou v centru evropského dění. Zde se přepisovaly dějiny. Jejich stopy nenajdete jenom na Staroměstském náměstí, ale v každém zapomenutém zákoutí. Pojďte s tablety v ruce objevovat slávu naší metropole a zahrajte si týmovou hru Treasure Hunt v historickém centru Prahy. Překvapte nejen věštkyni Libuši, ale i sami sebe.

Moderní týmový program pro firmy

Treasure Hunt Praha je moderní soutěžní program pro firemní týmy. Nechte se unášet na vlně skvělé zábavy s kolegy a veškeré organizační starosti přenechejte nám. Rozdělíme vás na týmy po pěti až sedmi lidech, vysvětlíme vám podrobně pravidla a každý tým od nás dostane tablet s mapovou aplikace TerraHunt. Pomocí těchto GPS tabletů se budete navigovat od jednoho pokladu ke druhém, odpovídat na zajímavé otázky a plnit úkoly. Vaším úkolem je správně odpovědět na co nejvíce otázek a získat co nejvíce bodů.

Důmyslné otázky a úkoly v historickém centru

Otázky se vztahují vždy ke konkrétním místům v historickém centru Prahy, na která vás tablety dovedou. Akce tedy není o znalostech nebo dovednostech, ale o vašem postřehu, taktice a pozorovacích schopnostech. V reálném čase také uvidíte, kde se pohybují ostatní týmy a jak si bodově vedou. Vítězí ten tým, který během hry získá nejvíce bodů a pode po zásluze odměněn. Při teambuildingovém programu Treasure Hunt Praha nebudete omezeni ani věkem ani fyzickými dispozicemi a užije si ho každý účastník.

Tisícisoché město Praha

Praha je známá jako město stověžaté, ale soch v ní najdete ještě více. Honosných i nenápadných, známých i zapomenutých, zachovalých i větrem ošlehaných. Každá z nich má za sebou svůj příběh. Přemýšleli jste třeba, které z nich mají za úkol hlídat mosteckou věž? Nebo proč snáší kohout hrací kostky? Jaké míry má sličná dívka v parku? A kam se to ten kamenný prezident vlastně pořád dívá? Nepřemýšleli? My ano a odpovědi nás nejednou překvapily.

Každý z týmu může přispět

Pokud vás tajemné příběhy soch a historií dýchajících koutů až tak moc nezajímají, využijete v průběhu hry jiné své přednosti. Rozhodně budete nepostradatelným členem vašeho týmu. Praktici si přijdou na své hloubáním nad rytmem průjezdů lodí na Vltavě, řešením zapeklitých architektonických rovnic, nebo třeba finanční gramotností při koupi lístků na Petřínskou lanovou dráhu. Pokud snad náhodou neholdujete historii, fantazírování, ani logickému myšlení, stále vám zůstává jedna nepostradatelná funkce v týmu. Váš tým musí v Praze dokonale zapadnout. Proto prověříme i vaši schopnost vypadat například jako turisté pilně fotící selfie, nebo splynout s pozadím a předstírat, že jste socha. V Praze je vše možné.

Zažít Prahu plnými doušky

Ať už přispějete svému týmu jakkoliv, rozhodně zažijete nevšední procházku městem. Tu sice možná dobře znáte, ale rozhodně úplně jinak, než jak se vám představí v průběhu hry. A až příště půjdete uličkami Prahy, budou vaše kroky provázet vaše společná tajemství.

Další GPS hry v Praze

Pokud byste si hru Treasure Hunt chtěli užít vícekrát, doporučujeme ji absolvovat v různých variantách. Při hře Tajemství Malé Strany se budou účastníci pohybovat pouze na Malé Straně, Hradčanech a levém břehu Vltavy. V případě hry Poklady Starého Města budou hráči lovit poklady v oblastech Starého a Nového Města. Chcete si krásy Prahy užít v noci, kdy je nádherně nasvícená? Vyzkoušejte Kouzla noční Prahy. Treasure Hunt Praha si touto formou můžete zahrát několikrát a přesto pokaždé jinak.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

KPMG Česká republika, s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.

Erika Fialová

Teambuilding pro firmy na nejkrásnějších místech Prahy