Poklady Starého Města

Poklady Starého Města Treasure Hunt na pravém břehu Vltavy

t
Praha - Staré Město a Nové Město
40 otázek
1,5 - 3 hodiny

Hra Poklady Starého Města vás provede těmi nejkrásnějšími místy, která se nacházejí pravém břehu řeky Vltavy. Poklady budete hledat nejen v uličkách Starého Města, ale čekají vás také otázky a úkoly v kulisách Nového Města a Josefova. Vydejte se s naší hrou typu Treasure Hunt propátrat největší mystéria, tajemství a památky staré Prahy. Nudit se rozhodně nebudete. Čeká na vás několik desítek pokladů rozesetých nejen v historickém centru Starého Města pražského.

Od Karlova mostu až po Václavské náměstí

Ať už hru začnete na jakémkoliv konci Starého města, určitě stihnete zvládnout najít poklady na těch nejzajímavějších místech. Jen na samotném Staroměstském náměstí najdete čtyři poklady. Řadu dalších pokladů najdete kolem celé Královské cesty vedoucí od Karlova mostu k Prašné bráně a Obecnímu domu. Budete kličkovat ulicemi a hledat nejrychlejší trasy k nalezení co největšího množství otázek v co nejkratším čase. Díky mapovému podkladu hry, který budete mít zobrazený na obrazovce tabletu, však určitě nezabloudíte. Naopak možná objevíte místa, kam ani turisté nezabloudí.

Od Josefova až po Nové Město

U židovského hřbitova budete muset zjistit, čím jsou pokryté zdi Pinkasovy synagogy, nebo zjistit co se skrývá pod Kafkovou sochou. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědy, ale budete se muset smířit s tím, že za to zaplatíte několika cennými body do hry. Sportovně více založené týmy, které budou mít na hru více času, určitě zamíří také k Národnímu divadlu nebo Tančícímu domu. Dostanou se tak až k lovu nejjižněji umístěných pokladů celé hry, které jsou umístěny u fyzikální fakulty Karlovy univerzity.

Vyhrává týmový duch

Čím více týmů vytvoříte, tím větší náboj celá hra dostává. Týmy se totiž na obrazovkách vzájemně vidí, mohou on-line sledovat kudy se pohybuji, kolik mají bodů a jak se jim daří. Tyto specifické vlastnosti naší aplikace nenechají žádný tým v klidu, a každý se bude snažit urvat co nejvíce bodů na svoji stranu - a to až do poslední vteřiny. Stejně jako v kolektivních sportech, tak i zde platí, že pro nejlepší umístění je důležitá týmovost všech členů. Někdo je znalý historie a rychle rozluští tajemné hieroglyfy, někdo má zase lepší schopnosti vnímat okolí a detaily na památkách. Jak však víme, vítěz může být pouze jeden. Pojďte překonat nástrahy, které jsme pro vás připravili a užijte si spoustu týmové zábavy.

Další GPS hry v Praze

Pokud znáte Staré Město opravdu dobře a Treasure Hunt v této části Prahy pro vás není tou pravou výzvou, můžete čelit výzvám, které najdete na levém břehu Vltavy. Čeká tam na vás hra Tajemství Malé Strany, která vám nedá nic zadarmo. Pokud byste rádi svůj herní radius zvětšili na maximum, pak je tou pravou volbou hra Treasure Hunt Praha, která pokrývá celé historické centrum.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Reference

KPMG Česká republika, s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.

Erika Fialová

Treasure Hunt v kulisách Starého i Nového Města