Treasure Hunt je GPS hra, při které se týmy pohybují s tablety v terénu, hledají poklady, odpovídají na otázky a plní úkoly. Za správně zodpovězené otázky získávají body. Svou trasu a pořadí navštívených stanovišť si každý tým plánuje sám dle svého uvážení a strategie. Cílem hry je najít co nejvíce pokladů, správně odpovědět na co nejvíce otázek a pochopitelně zvítězit.

  • Hotové hry po celé České republice i v zahraničí
  • Programy v historických centrech měst i památkových oblastech
  • Customizace stávajících her 
  • Příprava nových her na míru
TreasureHunt

On-line scoring a výsledky

Všechny GPS tablety, které vám připravíme a zapůjčíme, pracují v on-line režimu a váš tým tak bude mít podrobný přehled o tom, kde se pohybují ostatní týmy, co právě dělají a kolik mají bodů. Po zodpovězení každé otázky se tým okamžitě dozví, jak si vedl a jaká byla správná odpověď.

Pro koho je hra určena

Tento typ hry je určen pro kolektivy o velikosti od 6ti osob až po cca 300 osob. Optimální velikost jednoho týmu je 3-6 osob. Treasure Hunt tak může být elegantním doplňkem kongresu pořádaného ve městě a stejně tak sportovně laděnou hrou v přírodním terénu. Pokud hledáte moderní - a přitom cenově dostupný - program pro váš firemní teambuilding, je Treasure Hunt tou pravou volbou.

Kde si můžete zahrát

Zahrát si můžete v centrech velký měst jako je například Praha, Brno, Bratislava, nebo například v lokalitách plných kulturních a přírodních památek jako jsou Lednicko-valtický areál, Mikulov, Český Krumlov nebo Karlovy Vary. Rádi vám také připravíme hru v lokalitě nové, klidně přímo v okolí hotelu uprostřed přírody, kde se koná vaše firemní akce.

Kdy si můžete zahrát

Zahrát si můžete třeba hned. Realizace programu není omezena roční dobou, hrát můžete jak v létě tak v zimě. V zimním období doporučujeme realizaci firemní akce v dřívějších denních hodinách - dokud je dostatek světla.

Struktura jednotlivých otázek

Poklad - neboli otázka - je bodově ohodnocena nejen dle obtížnosti, ale také dle toho, kolik času je k dispozici na její zodpovězení. Otázka se může skládat z několika částí:

  1. Předmluva - navnadí vás na otázku a dodá úvodní informace, ale ještě není spuštěna časomíra.

  2. Otázka - dialog, který se vás zeptá na konkrétní věc nebo zadá specifický úkol. Časomíra již začíná běžet.

  3. Nápověda - může, ale nemusí být k dispozici. Při jejím použití už tým za správnou odpověď nedostanete plný počet bodů ale jen část.

  4. Vysvětlení - dozvíte se, zda jste odpověděli dobře nebo špatně, a jaká měla být správná odpověď.

Jak firemní akce probíhá

Průběh firemní akce má jasnou a léty ověřenou strukturu. O tom, jak firemní akce s programem Treasure Hunt probíhá, pojednává detailně článek Příprava a realizace geolokačních her.
 

Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte některou z veřejných her:

Chci vytvořit TreasureHunt na míru

Jak hra Treasure Hunt na tabletu vypadá?