Treasure Hunt je GPS hra, při které se týmy pohybují s tablety nebo mobily v terénu, hledají poklady, odpovídají na otázky a plní úkoly. Mohou také hrát virtuální verzi v prohlížeči počítače. Za správně zodpovězené otázky získávají body. Svou trasu a pořadí navštívených stanovišť si každý tým plánuje sám dle svého uvážení a strategie. Cílem hry je najít co nejvíce pokladů, správně odpovědět na co nejvíce otázek a pochopitelně zvítězit.

 • Hotové hry po celé České republice i v zahraničí
 • Programy v historických centrech měst
 • Zábavné kvízy a mobilní únikové hry
 • Hry pro virtuální akce a home-office teambuildingy
 • Customizace stávajících her 
 • Příprava nových her na míru
TreasureHunt

Oudoor nebo virtuální akce

Aplikace na tabletech a mobilech je určena především pro outdoorové akce, aplikaci vytvořenou pro webové prohlížeče využijete při virtuálních konferencích a on-line eventech pro virtuální únikové hry a kvízy.

On-line scoring a výsledky

Programy běží v on-line režimu a váš tým tak bude mít podrobný přehled o tom, kde se pohybují ostatní týmy, co právě dělají a kolik mají bodů. Po zodpovězení každé otázky se tým okamžitě dozví, jak si vedl a jaká byla správná odpověď.

Po skončení programu vám zašleme neveřejný odkaz na podrobné výsledky a fotogalerii z akce.

Pro koho je hra určena

Hru je možné zorganizovat pro libovolný počet osob, je jedno jestli vás je ve firmě 10 nebo 1000. Doporučená velikost týmů pro outdoor verze her je 5 osob, pro mobilní únikovky a virtuální týmové programy doporučujeme menší týmy, ideálně 3 osoby. Hry můžou hrát samozřejmě i individuální hráči.

Treasure Hunt tak může být elegantním doplňkem kongresu pořádaného ve městě, sportovně laděnou hrou v přírodním terénu nebo programem pro home-office zaměstnance.

Kde si můžete zahrát

Zahrát si můžete v centrech velký měst jako je například Praha, Brno, Bratislava, nebo například v lokalitách plných kulturních a přírodních památek jako jsou Lednicko-valtický areál, Mikulov, Český Krumlov nebo Karlovy Vary. Rádi vám také připravíme hru v lokalitě nové, klidně přímo v okolí hotelu uprostřed přírody, kde se koná vaše firemní akce.

Pak jsou tu virtuální hry, u kterých je jedno jestli je jeden člen týmu v Praze, druhý v Tokiu a třetí v New Yorku....přesto hrají jako jeden tým.

Struktura jednotlivých otázek

Poklad - neboli otázka - je bodově ohodnocena nejen dle obtížnosti, ale také dle toho, kolik času je k dispozici na její zodpovězení. Otázka se může skládat z několika částí:

 1. Předmluva - navnadí vás na otázku a dodá úvodní informace, ale ještě není spuštěna časomíra.

 2. Otázka - dialog, který se vás zeptá na konkrétní věc nebo zadá specifický úkol. Časomíra již začíná běžet.

 3. Nápověda - může, ale nemusí být k dispozici. Při jejím použití už tým za správnou odpověď nedostanete plný počet bodů ale jen část.

 4. Odpověď - jedna z nabídnutých správně (text, obrázek video), jedna nebo více správně, odpověd vložením textu, odpověď vyfocením fotky.

 5. Vysvětlení - dozvíte se, zda jste odpověděli dobře nebo špatně, a jaká měla být správná odpověď.

Jak firemní akce probíhá

Průběh firemní akce má jasnou a léty ověřenou strukturu. O tom, jak firemní akce s programem Treasure Hunt probíhá, pojednává detailně článek Příprava a realizace geolokačních her.

To, jak probíhají virtuální akce, jsme zase popsali u programu Virtuální úniková hra.

Nabídka spolupráce

Chcete s námi spolupracovat a organizovat vlastní programy pro své klienty? Kontaktujte nás a domluvíme podmínky spolupráce.

Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte některou z veřejných her:

Chci vytvořit TreasureHunt na míru

Jak hra Treasure Hunt na tabletu vypadá?