Prýgl Hunt Brno

Brněnská přehrada
Treasure Hunt
47
Počet pokladů
2-3,5 h
Běžná délka programu
Teambuildingová aktivita Treasure Hunt na Brněnské přehradě. Budete hledat poklady ukryté na obou březích nádrže, kolem přístaviště i v okolních lesích.

Můžete se těšit na 47 pokladů, které najdete díky mapové aplikaci v tabletu. Doporučená časová dotace na hru je cca 3,5 h.
  • V Brně a přesto v přírodě, oba břehy přehrady
  • Pro firemní akce v hotelech Atlantis, Maximus, Santon, Rakovec, ale i pro ty více vzdálené
  • Lodě, šlapadla, hrad Veveří

Kde budete hrát

Tato soutěžní aktivita se odehrává na relativně rozsáhlé terénní ploše. Na pravé straně přehrady se oblast s poklady táhne od přístaviště přes Maximus Resort až k Hotelu U Šuláka. Na levém břehu můžete poklady lovit i v oblasti, která je až za Kozí horkou a u rozhledny Chvalovka.

Pokud budete chtít ulovit všechny poklady, budete na hru potřebovat štědrou časovou dotaci. Nebo si budete muset vymyslet efektivní týmovou strategii. Důležitý není počet navštívených pokladů, ale počet získaných bodů.

Místo srazu

Pokud budete bydlet v některém z blízkých hotelů, je možné aktivitu začít a ukončit přímo tam. Nejčastěji se však s klienty potkáváme u sochy gigantické kotvy na přístavišti. Kotva je tak velká, že si místo srazu rozhodně nespletete.

Pro koho je hra vhodná

Prýgl Hunt Brno je logickou volbou pro firmy, které jsou ubytované v hotelu Santon, Maximus Resort, Rakovec nebo Atlantis. S vyjímkou posledně zmíněného, nemají hotely žádné vlastní prostory pro smysluplný venkovní program.

Pokud tedy chcete absolvovat týmovou outdoor aktivitu, nemáte jinou volbu než Treasure Hunt.
 

Herní pole je opravdu rozsáhlé a tak unese i větší délku programu. Nicméně doporučujeme níže uvedený harmonogram, při kterém má hra optimální dynamiku:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2-3 h - hra v okolí Brněnské přehrady
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 10 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Eva Kryštůfková, Executive Assistant, ABB s.r.o. 
Kolegové byli ze hry naprosto nadšení. Mám pro Vás jen samou chválu. Jejich slovy: „Bylo to super….Výborně jsme se bavili…Moc se mi to líbilo…úžasný“. Takže Vám chci moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Určitě se na Vaši agenturu v budoucnu ráda obrátím nebo doporučím.
Prýgl Hunt Brno

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí