Bestseller
Treasure Hunt Olomouc form

Treasure Hunt Olomouc

Olomouc - centrum
Treasure Hunt
37
Počet pokladů
1,5-2,5 h
Běžná délka programu

Akční týmová teambuidingová soutěž Treasure Hunta v moravské metropoli. Poklady budete hledat v krásném historickém centru Olomouce. Dostanete se Čechových a Smetanových sadů nebo parku kolem Mlýnského potoka. V rámci aktivity si prohlédnete všechny historické památky, jako je například památka UNESCO Sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí.

Čeká na vás 37 pokladů, které budete lovit s tabletem za pomoci mapové aplikace. Aktivita zabere zhruba 2 hodiny.

  • UNESCO památka barokní Sloup Nejsvětější Trojice
  • kongresové a konferenční hotely
  • historické centrum moravské metropole, Bezručovy, Čechovy a Smetanovy sady

Kde budete hrát

Pohybovat se budete hlavně v krásném historickém centru Olomouce. Lov vás ale zavede i mimo městskou zástavbu. Poklady jsou rozmístěny od Čechových sadů po Chrám sv. Gorazda. Na severu je území ohraničeno ulicí Dobrovského a na jihu končí ve Smetanových sadech.

Jedná se o typ Treasure Hunt, takže jednotlivé poklady budete navštěvovat ve vámi zvoleném pořadí. Kolik bodů celkově nasbíráte pak bude záležet hlavně na vaší strategii, aktivitě a šikovnosti.

Místo srazu

Hru můžete zahájit přímo venku kdekoliv v centru Olomouce. Pokud budete ubytováni v některém z hotelů, pak Treasure Hunt odstartujeme přímo u něj. Ideální hotely jsou například NH Olomouc, Flora Olomouc nebo Hotel Clarion. Všechny se nachází v blízké vzdálenosti od hracího pole a zároveň nabízí kvalitní zázemí.

Pro koho je hra vhodná

V Olomouci se nachází více kongresových hotelů, které jsou oblíbené pro nejrůznější firemní akce. Účastníci konferencí si určitě rádi zpestří svůj program právě Treasure Huntem. Aktivita je však vhodná i pro menší skupiny, které přijedou do Olomouce za jeho architekturou a historickými památkami. Pro ty lze doporučit i Hotel Hesperia Olomouc, který se sice nachází trochu dál od centra, zato ale nabízí velmi příjemný poměr kvality a ceny.
 

Časovou délku lovu upravíme podle vašeho dalšího programu, ideální průběh je však takovýto:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 1,5 - 2,5 h - hra v Olomouci
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Kateřina Gregorová, Travel Consultant MG&E, HRG Czech Republic
Moc děkujeme za organizaci. Treasure Hunt po Olomouci byl naprosto perfektní a všichni si to užili.
Treasure Hunt Olomouc

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí