Eventové agentury

Otevíráme dveře eventovým agenturám k atraktivním a cenově dostupným týmovým aktivitám. Herní platforma TerraHunt přináší moderní zážitek plný dobrodružství s využitím nejmodernější technologie.

Nabízíme organizaci programu Treasure Hunt za velmi výhodných cenových podmínek, případně pronájem celé herní platformy pro tvorbu vlastních her, ať už venkovních nebo virtuálních. Plná podpora iOS a Android.

  • Již vytvořené GPS hry a příběhové hry
  • Týmový program pro neomezený počet účastníků
  • Neomezená kapacita pro organizace firemních akcí

Treasure Hunt pro firemní akce a teambuilding

Nabízíme organizaci aktivity Treasure Hunt, moderního týmového dobrodružství, které využívá nejnovější technologie pro navigaci a úkolování v terénu.

Tato aktivita je vhodná pro eventové agentury, které hledají snadno realizovatelný a dobře prodejný program. Aktivita je velmi flexibilní a jde realizovat pro jakýkoliv počet účastníků. Klienti si mohou vybrat zda absolvují venkovní hru, nebo virtuální zážitek.

Teambuilding ve městě nebo v přírodě

Treasure Hunt může být úzce propojen s lokací konání, což účastníkům umožňuje prozkoumat místní kulturní, historické či přírodní památky, a to vše formou hry.

Hry mohou mít příběhovou linii, přičemž hráči řeší hádanky a úkoly, jež je vtáhnou do napínavého příběhu. Takovou hru lze umístit do jakéhokoliv terénu, nebo ji hrát virtuálně.

Vyberte si variantu spolupráce

Nabízíme fullservisovou variantu s instruktory a tablety i samoobslužnou možnost pro ty s omezeným rozpočtem.

Hry je možné hrát kdekoli na světě. Aplikace TerraHunt je dostupná v českém a anglickém jazyce. Naše řešení jsou flexibilní, cenově výhodná a připravena splnit specifické potřeby vašeho eventu.

Eventové agentury

Mám zájem o navázání spolupráce
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů