Treasure Hunt Bratislava

Bratislava
Treasure Hunt
30
Počet pokladů
1,5-2,5 h
Běžná délka programu
Teambuildingová aktivita Treasure Hunt v historickém centru Bratislavy. Poklady budete hledat v okolí Hlavního náměstí. Navštívíte Rázusovo nábřeží na levém břehu Dunaje i Bratislavský hrad s úchvatným výhledem na celou Bratislavu.

Po 30 pokladech vás hlavním městem Slovenska provede mobilní aplikace v tabletu. Celková doba lovu je asi 2 hodiny.
  • Bratislavský hrad, výhledy na Dunaj a historické Staré Mesto
  • Celoroční outdoorová soutěž
  • Atraktivní týmová aktivita v hlavním městě Slovenska

Kde budete hrát


Poklady budete hledat mezi levým břehem Dunaje a Prezidentským palácem. Na západě končí území u Bratislavského hradu, na druhém konci pak u budovy Univerzity Komenského. Jde tedy o poměrně sevřené území a kromě lehkého převýšení k hradu vás nečeká žádná velká fyzická námaha.

V Treasure Huntu Bratislava bude záležet čistě na vaší strategii kolik pokladů navštívíte. Můžete se rozhodnout v jakém pořadí poklady navštívíte a kudy povede vaše trasa.

Místo srazu


Pokud budete mít ubytování v blízkosti centra Bratislavy, můžeme hru zahájit přímo zde. Začít ale můžete kdekoliv v centru, například na náměstí SNP nebo u kašny na Hlavním námestí.

Závěr akce můžeme přizpůsobit vašemu dalšímu programu. Místo srazu může být u libovolné restaurace, nebo třeba přímo na Bratislavském hradu.

Pro koho je hra vhodná


Bratislava patří k oblíbeným zahraničním destinacím. Její poloha blízká ČR a turistické centrum láká k rodinným, ale i firemním výletům.

Pokud chcete ozvláštnit firemní výjezd zahraniční lokalitou, lze Bratislavu jen doporučit. V zimním období jsou pak lákadlem zdejší vyhlášené vánoční trhy.

Délku aktivity vám můžeme naplánovat dle vašich časových možností, ideálně ale doporučujeme následující průběh:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 1,5 - 2,5 h - hra v bratislavském Starém Mestě
  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Treasure Hunt Bratislava

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí