Resorty, hotely a penziony

Treasure Hunt je moderní aktivita, která oživí nabídku hotelů, resortů i rekreačních středisek. Hoteloví hosté při ní hledají v terénu poklady, odpovídají na otázky a plní úkoly. 

K hraní se využívá mobilní telefon a mapová aplikace TerraHunt. Mobilní aplikace je dostupná pro iOS i Android. Hru je možné realizovat pro neomezený počet hráčů.

  • Cenově dostupná a dobře prodejná aktivita

  • Interaktivní průvodce okolím hotelu pro návštěvníky

  • Pro firemní akce i rodiny s dětmi

Pokladová hra na míru

Hra nabízí nejen dobrodružství, ale i možnost prozkoumat okolní krajinu a tím pádem je zároveň interaktivním průvodcem po nejzajímavějších místech lokality.  

Díky své flexibilitě může být hra přizpůsobena jak firemním klientům, tak rodinám na dovolené. Jednou vytvořená hra může sloužit hotelu po neomezenou dobu. 

Jak probíhá tvorba hry kolem hotelu

Náš tvůrčí tým vytvoří po konzultaci s hotelem hru na míru.  Bude se jednat o 25 pokladů v okolí hotelu.

Poklady se budeme snažit obsahově svázat s lokalitou, kde to nebude možné, tam vytvoříme poklady kvizového charakteru. Takové množství pokladů stačí na 2-3 hodinovou hru.

Jak budou vaši hosté hrát

Ke hře stačí mobilní telefon s přístupem k internetu. Týmy/hráči si stáhnou aplikaci TerraHunt přes App Store nebo Google Play.

Poté si spustí hru naskenováním QR kódu, který může být k dispozici například na recepci. Následně se vydají lovit poklady po okolí. 

Resorty, hotely a penziony

Mám zájem o navázání spolupráce
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů