Bestseller
Treasure Hunt Mikulov form

Treasure Hunt Mikulov

Mikulov
Treasure Hunt
44
Počet pokladů
1,5- 2,5 h
Běžná délka programu

Oblíbená teambuildingová aktivita Treasure Hunt v Mikulově, vinařské velmoci. Budete lovit poklady kolem Zámku Mikulov a v Židovské čtvrti. Po Křížové cestě se dostanete až na Svatý kopeček, kde si vyfotíte fantastická týmová selfíčka.

Průvodcem po 44 pokladech vám bude mapová aplikace v tabletu. Doporučená časová dotace na hru je 2,5 h.

  • Zámek Mikulov, Svatý kopeček, Židovská čtvrť, jeskyně Turold, Kozí hrádek
  • Hotely Galant Mikulov, Hotel Volařík a spousta penzionů
  • Vinařství Vican

Kde budete hrát

Jedná se o hru typu Treasure Hunt, tz. bude čistě na vás, které ze 44 pokladů ulovíte. Ti lenivější z vás se mohou pohybovat jen v samotném centru Mikulova, kolem Zámku Mikulov. Ambicióznější týmy prozkoumají Židovskou čtvrť a pokoří výškový “challenge” při dobytí Svatého kopečku. 

Odměnou za vítězství pak nemusí být jen klasické ceny pro vítěze, ale třeba i degustace vybraných vín v některém z vinných sklípků.

Místo srazu

Početnější skupiny účastníků zpravidla bydlí v Hotelu Galant Mikulov nebo v Hotelu Volařík. Tyto hotely se nachází přímo v hracím poli, takže hru začínáme i končíme vždy v hotelu. 

V případě, že budete bydlet v hotelech u hlavního tahu na Vídeň (Hotel Zámeček, Hotel Maroli, Hotel Marcinčák), je v nich také možné hru odstartovat. Nicméně počítejte s tím, že cesta do hracího pole vám zabere cca 15-20 min.

Pokud si do Mikulova přijedete jen zasoutěžit, je možné začít rovnou na parkovišti v centru nebo u městského kina.

Pro koho je hra vhodná

Do Mikulova se zpravidla jezdí buď za vínem, nebo na kongresy. Kvůli tomu je Treasure Hunt vytvořen takovým způsobem, aby vám kromě hry zbyl čas na pracovní část programu a další aktivity.

Pokud budete bydlet v Galantu Mikulov, tak i 90 minut je dostatečná doba na krátkou hru v centru. Prostě jen vyjdete z hotelu a můžete hrát. 

Standardně doporučujeme na hru ca 2,5 hod.

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 90-120 min - hra v Mikulově a blízkém okolí
  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Jindřich Dráb, Supply Chain Director, Benteler International AG, Beteler Automotive Region North/Eastern Europe
Zvolená varianta programu Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!
Treasure Hunt Mikulov

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí