Event Veřejný vs. Event Soukromý

Kategorie
Autor
Event Veřejný vs. Event Soukromý

V předchozích kapitolách jsme popisovali, jaký je rozdíl mezi způsoby spuštění her typu Treasure Hunt, Mystery Trail nebo Challenge Tour. Vysvětlili jsme rozdíl mezi Organizovaným Eventem a Individuálním Eventem. Ale co je zejména v dnešní době velmi „trendy“ je SOUKROMÍ.

Doporučujeme si přečist postupně všechny kapitoly:

  1. Organizovaný Event

  2. Individuální Event

  3. Event Veřejný vs. Event Soukromý

  4. ​Indoor Event
     

Veřejný Event

Pokud spustíte hru jako Veřejný Event, tak se k ní může připojit kdokoliv chce, resp. kdokoliv má nainstalovanou aplikaci TerraHunt. Takto spuštěná hra se zobrazí ve výpisu všech eventů na hlavní stránce aplikace.

Tento parametr spuštění lze kombinovat s již dříve popsanými parametry. Na první pohled to vypadá komplikovaně, ale není. Můžete mít zkrátka Organizovaný Event - VEŘEJNÝ nebo Individuální Event - VEŘEJNÝ.

Tímto způsobem bude spuštěna většina Eventů, které budou v aplikaci volně k dispozici.

Soukromý Event


Soukromé Eventy v aplikace jen tak nenajdete. Jedná se o Eventy, která byly spuštěny se speciálním kódem a hru si může spustit jen ten člověk, který má tento kód k dispozici. Kód můžete zadat pomocí klávesnice (kombinace číslic a písmen) a nebo vyfotit pomocí čtečky zabudované v aplikaci (QR kód).

Tento typ spuštění využijí zejména teambuildingové a eventové firmy nebo další organizátoři akcí různého typu. S tímto typem spuštění máte jistotu, že se vám do hry nepřihlásí nikdo cizí a bude ji hrát pouze ta skupina hráčů pro které je určena. Tento parametr lze opět kombinovat s parametry popsanými v prvních dvou článcích.

Můžete tedy mít Organizovaný Event - SOUKROMÝ nebo Individuální Event - SOUKROMÝ.

Nalaďte si hru podle svých potřeb

Díky výše uvedeným parametrům tak můžete spuštění hry vyladit přesně tak jak potřebujete. Musíte počítat s tím, že všechny parametry jsou přístupné všem. Běžný hráč tyto parametry vůbec nemusí řešit. Pokud se však stanete naším obchodním partnerem a budete aplikaci a systém využívat pro realizaci vlastních akcí, tak tyto vlastnosti aplikace a serveru určitě využijete.