Indoor Eventy

Kategorie
Autor
Indoor Eventy

Milujeme geolokační hry, které se konají jak v historických centrech velkých měst, tak ve volné přírodě. Občas však nastanou situace, kdy nám aktuální situace venkovní akci nedovolí. Příkladem mohou být velmi intenzivní bouřky (obecně velmi nevlídné počasí) a nebo bezpečnostní podmínky (aktuální koronovirová pandemie).

Jednotlivé kapitoly, které se věnují druhům spuštěných Eventů:

  1. ​Organizovaný Event

  2. Individuální Event

  3. Event Veřejný vs. Event Soukromý

  4. ​Indoor Event

Do aplikace TerraHunt jsme proto vložili funkci, díky které si můžete hry zahrát v restauraci, přímo ve firmě, nebo v pohodlí domova a přesto mít s kolegy společný herní zážitek.

Indoor Event

Jakákoliv hra vytvořená v našem systému je spustitelná v indoor módu. To znamená, že přestože budete se svým mobilním zařízením sedět například v křesle svého obývacího pokoje, tak vám budou na tabletu/mobilu postupně naskakovat jednotlivé poklady stejně, jako kdyby jste hráli hru v terénu.

Otázky se zobrazují jedna za druhou, podle toho jaké pořadové číslo mají v systému. Nicméně i tak budete hrát ve spojení s ostatními hráči. Stále na obrazovce uvidíte jména soupeřících hráčů/týmů, jejich pořadí a jejich bodový zisk.

Stejně tak si všichni hráči mohou zkontrolovat své score, score ostatních rýmů a stáhnout případné fotky z detailu eventu na serveru. Pokud se bude jednat o soukromý event, tak do detailu eventu mají přístup pouze hráči, kteří se eventu zúčastnili, nikdo jiný.

Vnitřní nebo venkovní úniková hra

V případě Indoor Eventu je pochopitelně nutné mít spuštěnou vhodnou hru. Treasure Hunt Praha, který je svázán s konkrétními místy v historickém centru Prahy, nemá smysl v Indoor módu pouštět. Pro tento účel jsme vytvořili celou řadu dobrodružných virtuálních únikových her a na spoustě nových pracujeme.

TerraHunt pro vzdělávací a rozvojové účely

Tato varianta Eventu lze využít také ke tvorbě vzdělávacích a rozvojových programů, kvízů, programů pro děti nebo literárně-herních programů. Škola hrou je velmi vděčnou variantou vzdělávání. Všechny typy her mohou samozřejmě obsahovat texty, obrázky a videa.

Veřejné i Soukromé Eventy

Indoorové programy a hry lze samozřejmě pouštět v již dříve popsaných módech. Indoorovou hru můžete spustit jako Veřejný Event, tz. každý kdo má aplikaci si ji může spustit, protože ji najde ve výpisu veřejných Eventů. Stejně tak lze Indoor Event spustit v módu Soukromého Eventu, který si spustí jen ten hráč, který má k dispozici přístupový kód. Soukromé Eventy tak doporučujeme pro tvorbu komerčních programů.

Partneři pro tvorbu obsahu

Vytvořili jsme celou řadů krásných týmových i individuálních her pro dospělé i děti, které lze hrát v Indoor módu. Rádi náš systém nabídneme kreativním tvůrcům nebo společnostem, které by tento systém využili pro tvorbu zajímavého obsahu. Jak pro komerční, tak pro nekomerční obsah.

Můžete nás kontaktovat na info(at)z-agency.cz, rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.