Metodika vysvětlení hry Treasure Hunt klientům

K vysvětlení hry Treasure Hunt klientům stačí 4 screenshoty aplikace (ideálně zalaminované a ve formátu A3), a dodržování níže uvedené posloupnosti vysvětlování.

Modelová úvodní řeč

Dobrý den, všechny Vás vítám u dnešní hry Treasure Hunt Praha, kterou pro vás připravila společnost Z-AGENCY. Já se jmenuji Jirka a budu průvodcem vaším dnešním programem. Určitě jste všichni zvědaví, o co vlastně jde a co se bude dít. Než začnu vysvětlovat, poprosím vás, abyste se všichni postavili přede mě do půlkruhu. Uvidíte tak na tento vysvětlovací slide, a uslyšíte vše, co vám budu říkat. 

Pokud ještě nejste, tak za chvíli budete rozdělení do týmů. Každý tým dostane ode mě jeden tablet, se kterým se bude procházet po okolí, kde jsou umístěny poklady. Vaším úkolem je tyto poklady najít a odpovědět u nich na otázku. Cílem hry je odpovědět správně na co nejvíce otázek, abyste získali nejvyšší počet bodů a váš tým zvítězil. 

Nyní dávejte dobrý pozor, protože vám řeknu informace o používání tabletu a aplikaci Terra Hunt. Vše, co vám teď řeknu, se vám bude v příštích hodinách náramně hodit a pomůže vám to k lepší orientaci v terénu. To, co vidíte, je screenshot obrazovky aplikace TerraHunt. Pojďme si nyní popsat jednotlivé prvky na obrazovce.