Treasure Hunt Bratislava

Treasure Hunt Bratislava Teambuildingová firemní akce v centru Bratislavy

t
Bratislava - historické centrum a hrad
42 pokladů
2 - 3 hod

Hlavní a největší město Slovenska, přezdíváno jako „maľe veľke mesto“. Město, kde v šesti letech koncertoval nadaný Wolfgang Amadeus Mozart a o šedesát let později, ve svých devíti letech, zde koncertoval také klavírní virtuóz Franz List. Bratislava je bezesporu nádherné město, jehož centrum je předurčeno k tvorbě geolokačních her všeho druhu. Pojďte s pomocí programu Treasure Hunt Bratislava prozkoumat všechny krásy a tajemství, které Bratislava nabízí.

Firemní akce v historickém centru

Treasure Hunt Bratislava je moderní geolokační program, který spočívá v tom, že se soutěžící týmy pohybují pomocí GPS tabletů po centru Bratislavy, loví poklady, odpovídají na otázky a plní zajímavé úkoly. Každý tablet je vybaven naší a mapovou aplikací TerraHunt, která je pro účastníky akce hlavním průvodcem a velícím důstojníkem. Jedná se o program soutěžní z čehož plyne, že úkolem každého týmu je maximalizovat bodový zisk za správné odpovězení otázek. Ty se vždy vztahují ke konkrétním místům v Bratislavě, takže po absolvovaní programu budete mít nejen zážitek ze hry, ale dozvíte se také spoustu informací o tomto městě. Celý program je koordinován našimi instruktory, kteří se o průběh hry plně postarají. Vysvětlí vám pravidla hry, zapůjčí vám tablety, během hry vám budou k dispozici v roli technické podpory a po skončení programu vyhlásí a odmění nejlepší tým. Podrobné informace o tom, jak realizace geolokačních her probíhá, naleznete na tomto odkazu.

Bratislavský hrad a panorama metropole

Dominantou města je bezesporu Bratislavský hrad, který najdeme mimo jiné vyobrazený na červeném pozadí na znaku města. Hrad býval oblíbeným sídlem Marie Terezie, ale bohužel roku 1811 vyhořel. Při nynějším pohledu by člověk jen těžko odhadoval, že z něj půldruhého století byly jen ruiny. Při pohledu z hradu kromě Dunaje a celé Bratislavy můžeme dohlédnout také až do Rakouska, které je vzdušnou čarou jen asi 2 kilometry daleko. Pokud budete mít to štěstí, že na obloze nebudou mraky a sluníčko bude jasně svítit, lze dohlédnout až na zasněžené vrcholky Alp vzdálené přes 100 kilometrů. Bratislavský hrad leží od centra města trochu mimo, a tak si můžete být jistí, že poklady kolem něj budou ohodnoceny opravdu vysokým počtem bodů.

Samá voda na Dunaji

Ať se v Bratislavě vydáte jakýmkoliv směrem, vždy budete mít v dosahu Dunaj. Řeku, která spojuje hned 4 hlavní evropská města (kromě Bratislavy také Vídeň, Budapešť a Bělehrad) a jako druhá největší řeka v Evropě protéká 10 státy. Když budete mít čas, určitě doporučujeme jednu z lodních projížděk nebo třeba piknik na nábřeží. Jak celé nábřeží, tak třeba i nedaleké Slovenské národné divadlo jsou místy, která by lovci pokladů určitě neměli minout. Každý bod se počítá.

Shledání s mimozemšťany

Významnou stavbou města je také most SNP z roku 1972. Onou ikonou je zvláštní věž, která z mostu, který nemá do Dunaje zapuštěn jediný nosník, roste. Její výška činí úctyhodných 95 metrů a na jejím vrcholu najdeme kruhovou vyhlídku s restaurací. Nejenže svým tvarem připomíná létající talíř, její oficiální název je dokonce UFO. Ceny v restauraci jsou taky tak trochu mimozemské, proto si na vyhlídku pro jistotu přibalte halušky z domu.
 

Další geolokační hry

Další GPS hry si můžete také zahrát v lokalitě Žilina, nebo na nedaleké Jižní Moravě.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuildingová akce nebo program pro partnery