Treasure Hunt Žilina

Žilina
Treasure Hunt
42
Počet pokladů
2-3 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt v prostředí krásného slovenského města. Žilina se nachází na soutoku řek Kysuca a Váh a leží nedaleko pohoří Malá Fatra. Při hře navštívíte Mariánské náměstí s dvěmi kašnami a působivou radnicí, ale i Burianovu věž či dřevěný kostel sv. Juraje.

Za pomoci tabletu s mapovou aplikací můžete ulovit až 42 pokladů. Celý program vám zabere zhruba 2 hodiny.

  • Národní park Malá Fatra, Vodní dílo Žilina
  • Kostel sv. Juraja
  • Neologická synagoga, Budatínský hrad a Rosenfeldův palác

Kde budete hrát

Většinu doby se budete pohybovat po centru Žiliny, kde je rozmístěno nejvíce pokladů. Na severu končí herní území v Budatínském parku přímo u soutoku Váhu a Kysuce. Na opačném konci pak skončíte pravděpodobně u kostela Sedmibolestné Panny Marie. 

Ve hře se nachází jeden vzdálenější poklad u dřevěného kostela sv. Juraja. Týmy, které zde zvládnou na otázku správně odpovědět, budou náležitě bodově odměněny.

Místo srazu

Hru je možné odstartovat přímo na Mariánském náměstí, nebo v některém z parků. Vhodný je například Sad SNP u Hotelu Slovan. V tomto parku je dokonce malý přístřešek, který lze využít při horším počasí. Nicméně zahájení hry lze udělat téměř kdekoliv. Klidně přijdeme přímo za vámi do hotelu.

Ve hře typu Treasure Hunt si volíte vlastní trasu a budete sami plánovat, které poklady a v jakém pořadí navštívíte.

Pro koho je hra vhodná

Žilina je díky své poloze častým cílem turistů. Kromě turistických výšlapů nabízí třeba i skupinovou plavbu na voru s výhledem na hory.

Treasure Hunt můžete využít jako doplnění vašeho programu, nebo jako poznávací aktivitu. Hra vás provede po většině místních zajímavostí a zábavnou formou se o nich něco dozvíte.

Doporučený časový průběh aktivity lze upravit na míru. Hru můžete pojmout odpočinkověji, nebo naopak dynamičtěji, dle charakteru nastavíme délku hry.

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2-3 h - hra v centru Žiliny
  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Treasure Hunt Žilina

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí