Treasure Hunt Český Krumlov

Treasure Hunt Český Krumlov Teambuilding pro firmy v památce UNESCO

t
Historické centrum a okolí
44 pokladů
2 - 3 hod

Český Krumlov je třináctitisícové město, jehož historické centrum je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Tisíce turistů ho každoročně navštěvují a své kroky směřují hlavně k největší dominantě, kterou je hrad a zámek Český Krumlov.

Týmová hra pro firmy v památce UNESCO

Treasure Hunt Český Krumlov je týmová GPS hra pro firmy, díky které si užijete krásy Českého Krumlova z jiné perspektivy. Co vás čeká? V centru Českého Krumlova se potkáte s naším realizačním týmem. Ten vás rozdělí do týmů a každé skupině zapůjčí tablet s aplikací TerraHunt a spuštěnou hrou Treasure Hunt. Po vysvětlení pravidel a ovládání aplikace vyrazíte do centra Českého Krumlova a pomocí tabletů se necháte navigovat na body zobrazené na mapě obrazovky.

Co hra Treasure Hunt Český Krumlov obnáší?

Když se na dané místo dostanete, tak se vám aktivuje otázka a nabídne možné odpovědi. Otázky se vždy vztahují k místům, na kterých se budete právě nacházet a správnou odpověď tak můžete odhalit důkladným prozkoumáním daného místa. Vaším cílem je navštívit co nejvíce těchto míst, odpovědět na co nejvíce otázek a získat co nejvíce bodů. Cílem je pochopitelně zvítězit nad ostatními týmy, jejichž pohyb a aktuální bodový zisk uvidíte v reálném čase. Český Krumlov tak poznáte velmi důkladně, v rekordně krátkém čase a v rámci strhující týmové soutěže.

Kde všude se budete pohybovat?

Rychlost pohybu a trasa bude záviset čistě na vaší strategii, chuti a fyzických dispozicích. Máte-li tendence ke zdolávání sportovních výkonů, můžete celou akci pojmout v tomto duchu. Pokud mají vaše pohybové schopnosti nějaká omezení, můžete program pojmout jako příjemnou procházku historickým centrem. V ničem vás nebudeme omezovat. Hlavní část bodů se nachází v uzavřeném prstenci historického centra kolem Náměstí Svornosti, další část soutěžních otázek naleznete v přilehlých parcích za Vltavou a pro sportovní fajnšmekry jsou tu k dispozici vzdálenější body až na samém konci zámecké zahrady, poblíž Křížové hory nebo u Ptačího hrádku. Firemní program je tak vhodný pro všechny generace hráčů.

Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete určitě na hru samotnou, ta vás během pár minut pohltí. Během ní poznáte Český Krumlov a jeho skrytá místa a historii. Víte kdo podal krumlovskému knížeti návrh na zrušení čerpacího stroje? Víte jaká tajemství ukrývá průplav zvaný Myší díra? Tušíte něco o street-artu? Těšíte se na megapárty u divnoryby? A co takhle selfie s výhledem na panorama Českého Krumlova a Kostel Svatého Víta? Že na nic z toho nezvládnete odpovědět? Nevadí. Odpověď naleznete vždy až na místě. Treasure Hunt Český Krumlov není znalostech, ale o pozornosti, vytrvalosti a strategii.

Varianty firemní akce

Můžete absolvovat předem připravenou standardní hru v českém jazyce, anglickém jazyce, nebo hybridní verzi, která obsahuje oba jazyky současně. Pokud budete chtít, tak vám můžeme hru za příplatek customizovat a ke stávajícím otázkám přidáme otázky tématické, dle vašich preferencí. Případně vám vytvoříme hru přímo na tělo, tak aby plně odpovídala potřebám vaší firemní akce. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

iWant

Absolvovali jsme hru v Českém Krumlově v rámci našeho vodáckého team buildingu. Ačkoliv jsem město navštívil již vícekrát, bylo super vidět tuhle perlu Čech z jiných úhlů a všimnou si detailů, které by jinak mohly uniknout. Aplikace je jednoduše ovladatelná, komunikace ze strany společnosti Z-AGENCY na jedničku, takže maximální spokojenost.

Petr Rozkošný | After-Sales Care & Apple Authorised Service Provider Manager

Firemní akce Treasure Hunt v Českém Krumlově