Treasure Hunt Telč

Telč - centrum a naučná stezka
Treasure Hunt
49
Počet pokladů
2-3,5 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt Telč v historickém centru památky UNESCO. Při lovu pokladů projdete telčské Vnitřní Město křížem krážem. Užijete si výhledy na všechny 3 městské rybníky a vyrazíte i mimo město do přírodní památky Luh u Telče.

Celá aktivita bude trvat asi 3 hodiny. Ty strávíte hledáním 49 pokladů pomocí tabletu s mapovou aplikací.

  • Historické centrum na seznamu UNESCO
  • Státní zámek Telč s vyhlídkovou věží
  • Přírodní rezervace Luh u Telče

Kde budete hrát

Hra v Telči patří určitě mezi ty delší. Pokud budete chtít ulovit všechny poklady, projdete se od kaple sv. Karla Boromejského až k soše sv. Jana Nepomuckého. To jsou vzdušnou čarou asi 4 kilometry. 

Množství pokladů se pak nachází na náměstí Zacháriáše z Hradce a v okolí 3 telčských rybníků - Staroměstského, Štěpnického a Ulického. Mezi posledními dvěma se rozkládá unikátní historické centrum města, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.

Místo srazu

Soutěž odstartujeme kdekoliv v centru Telče, například přímo na náměstí, nebo v parku u zámku Telč. V případě, že plánujete navazující program, přizpůsobíme lokalitu zahájení a ukončení hry vašim preferencím.

Strategii lovu a trasu hledání pokladů si budete volit dle svého uvážení, protože se jedná o hru typu Treasure Hunt.

Pro koho je hra vhodná

Hra je vhodná pro kohokoliv, kdo do Telče zavítá a chtěl by si dopoledne či odpoledne zpestřit zábavným soutěžním programem.

Treasure Hunt můžete využít jako netradičního průvodce po historickém centru a okolí. Nebo jako akční prvek vaší firemní akce. 
 

Pokud budete mít na absolvování hry méně času, než je doporučeno, nevadí. Můžeme vám hru nastavit i na kratší dobu a bude záležet jen na vás, kolik pokladů se vám podaří ulovit.

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2,5 - 3,5 h - hra v historickém centru Telče a přilehlé přírodní rezervaci
  • 20 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Lucie Vlachopulosová, Teamleader, DEK a.s.
Hru Treasure Hunt Telč neměla Z-AGENCY standardně v nabídce, přesto ji pro nás perfektně připravila. Organizace byla profesionálně zvládnutá. Teambuilding pro finanční oddělení se tak stal velmi zábavným a přínosným. Mohu vřele doporučit ortodoxním nesportovcům a kancelářským lenochům. 
Treasure Hunt Telč

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí