Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary Týmový program pro firmy v lázeňském městě

t
Karlovy Vary - historické centrum i okolí
49 pokladů
2 - 4 hod

Karlovy Vary jsou městem léčivých pramenů, slunečných kolonád a klikatící se řeky Teplé. Na zdejších kočičích hlavách v minulosti klapaly podpatky nejen neduživých prostých mužů a dam, hledajících lepší zdraví. Karlovy Vary jsou plné inspirace, a proto jsme v nich připravili moderní týmový program Treasure Hunt Karlovy Vary. Ať už hledáte program pro své zaměstnance, obchodní partnery nebo klienty, hra typu Treasure Hunt je pro Karlovy Vary tou nejlepší volbou.

Firemní akce v Karlových Varech

Můžete se samozřejmě zcela bezcílně procházet po kolonádě a ukusovat lázeňské oplatky, ale my vám doporučujeme vytěžit z návštěvy Karlových Varů maximum. Pokud investujete 2-3 hodiny svého času, tak na vás bude čekat 49 pokladů v historickém centru města a blízkém okolí. Moderní týmová hra s GPS tablety vás dokonale propojí s atmosférou a krásami Karlových Varů.

Průběh programu Treasure Hunt

V hotelu, kongresové místnosti, nebo kdekoliv ve městě se potkáte s naším realizačním týmem. Ten vás rozdělí do skupin, zapůjčí tablety s naší aplikací TerraHunt, vysvětlí pravidla hry a používání aplikace. Týmy po té vyrazí do terénu. Jejich úkolem bude navštívit co nejvíce míst v Karlových Varech, kde se jim na tabletu pomocí GPS aktivuje otázka. Ta bude vždy souviset s konkrétním místem, na kterém se tým bude právě nacházet.

Poklady lázeňského města

Díky tomu, že členové týmu budou muset správnou odpověď zjistit podrobným průzkumem okolí, budou znát po konci hry Karlovy Vary jako své boty. Cílem je správně odpovědět na co nejvíc otázek a získat co nejvíce bodů. Program je soutěžní, takže tým který získá nejvíce bodů, získá také celkové vítězství a zaslouženou odměnu. Týmy jsou navíc během celé hry virtuálně propojeny s ostatními skupinami, protože na obrazovce tabletu vidí, kde se ostatní v reálném čase pohybují a kolik mají právě bodů. Treasure Hunt Karlovy Vary je prostě čirá radost ze hry a bez starostí. Náš realizační tým se o vás postará od začátku akce až do konce.

Po stopách světových velikánů

V Karlových Varech pobývali často i velikáni měnící proud historie! Lékař a psycholog Siegmund Freud možná přišel na mnohé ze svých revolučních myšlenek ve zdejší příjemné lázni. Mustafa Kemal Atatürk, otec Turecka, se zde léčil těsně po první světové válce a zřejmě netušil, že se brzy postaví samotnému sultánovi a vyhlásí zrušení Osmanské říše. Ruský car Petr Veliký, na začátku 18. století, vlastníma rukama pomáhal stavět zdejším zedníkům dům a dodnes se můžete doslechnout i o tom, že... A víte co? Pojďte se více dozvědět sami v průběhu programu Treasure Hunt!

Co všechno vás čeká

Půjdeme ve šlépějích slavných osobností českých i zahraničních, zjistíte kteří státníci a národy - a věřte, není to jen národ "velkého medvěda" - vytesali své díky městu do skály, poodhalíme Vám životopisy starých budov i hojných památek. Víte čím je nezvyklá nejstarší lávka přes řeku Teplou? Co spojuje Karlovy Vary a Rio de Janeiro? Nezapomeneme ani na zajímavosti klidných parků a překvapivě krásné a tiché přírody obklopující město - ty z vás, kteří nelitují kapky potu a rádi objevují, zavedeme až do nefalšovaného kusu Japonska či na místo s malebným výhledem, kde si odpočinete s kamenným vlkem. Zavažte tkaničky, oči mějte na stopkách a vykročte za námi, Karlovy Vary čekají!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní akce Treasure Hunt v Karlových Varech