Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary Týmová hra v lázeňském městě

t
Karlovy Vary - historické centrum i okolí
49
2-4 hod

Soutěžní hra v Karlových Varech

Užijte si hru typu Treasure Hunt v kulisách legendárního lázeňského města Karlovy Vary. Čeká vás až 49 stanovišť v historickém centru města a blízkém okolí. Moderní týmová hra s GPS tablety vás dokonale propojí s atmosférou a krásami Karlových Varů.

Ve stopách lázeňských dam a šviháků

Karlovy Vary jsou městem léčivých pramenů, slunečných kolonád a klikatící se řeky Teplé. Na zdejších kočičích hlavách v minulosti klapaly podpatky nejen neduživých prostých mužů a dam, hledajících lepší zdraví... Pobývali tady velmi často i velikáni měnící proud historie! Lékař a psycholog Siegmund Freud možná přišel na mnohé z jeho revolučních myšlenek ve zdejší příjemné lázni.

Mustafa Kemal Atatürk, otec Turecka, se zde léčil těsně po první světové válce a zřejmě netušil, že se brzy postaví samotnému sultánovi a vyhlásí zrušení Osmanské říše. Ruský car Petr Veliký, na začátku 18. století, vlastníma rukama pomáhal stavět zdejším zedníkům dům a dodnes se můžete doslechnout i o tom, že...A víte co? Pojďte se více dozvědět sami! Kufr nechte v hotýlku, do batohu svačinu či alespoň nějaké drobné na lázeňské oplatky, možná se budou hodit i na cestu do nebes v podobě lanovky! Zajímavé aspekty historického centra i širokého okolí jsme totiž pro Vás zmapovali my.

Důmyslné otázky a úkoly

A že jich je! Půjdeme ve šlépějích slavných osobností českých i zahraničních, zjistíte kteří státníci a národy - a věřte, není to jen národ "velkého medvěda" - vytesali své díky městu do skály, poodhalíme Vám životopisy starých budov i hojných památek. Víte čím je nezvyklá nejstarší lávka přes řeku Teplou? Co spojuje Karlovy Vary a Rio de Janeiro?

Nezapomeneme ani na zajímavosti klidných parků a překvapivě krásné a tiché přírody obklopující město - ty z vás, kteří nelitují kapky potu a rádi objevují, zavedeme až do nefalšovaného kusu Japonska či na místo s malebným výhledem, kde si odpočinete s kamenným vlkem. Zavažte tkaničky, oči mějte na stopkách a vykročte za námi, Karlovy Vary čekají!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Vaše týmová hra v Karlových Varech