Treasure Hunt Karlovy Vary

Karlovy Vary
Treasure Hunt
49
Počet pokladů
1,5-3,5 h
Běžná délka programu

Teambuildingový program Treasure Hunt v pohodové lázeňském prostředí Karlových Varů. Velká část pokladů se nachází v přírodě v okolí Jižního vrchu. Na své si přijdou milovníci outdooru i lázeňských kolonád.

Hrát budete cca 3 hodiny. S pomocí mapové aplikace v tabletu můžete navštívit až 49 pokladů.

  • Lázeňské kolonády a komplexy
  • Unikátní atmosféra a architektura
  • Krásné vyhlídky z Jižního vrchu

Kde budete hrát

Hra vás provede všemi karlovarskými kolonádami. Jednotlivé poklady jsou umístěny podél vodního toku Teplá. Pohybovat se budete od Smetanových sadů až po letní kino Karlovy Vary.

Jedná se o Treasure Hunt, takže si trasu svého postupu zvolíte podle vaší nálady a strategie. Poklady navštívíte v libovolném pořadí.

Pokud si budete chtít užít přírodu, můžete vyrazit do lesa kolem Jižního vrchu. Asi třetina pokladů je umístěna podél turistických stezek. Užijete si množství vyhlídek na celé Karlovy Vary.

Místo srazu

Karlovy Vary jsou oblíbenou turistickou destinací a nabízí zázemí velkého množství hotelů. Hru můžeme zahájit i vyhodnotit v kterémkoliv z nich. Ať už budete bydlet v Grandhotelu Pupp nebo třeba v penzionu.

Pokud budete ubytovaní ve větší vzdálenosti od lázeňského komplexu, nebo budete ve Varech pouze na den, pak hru zahájíme kdekoliv venku. 

Pro koho je hra vhodná

Díky většímu množství pokladů patří Treasure Hunt Karlovy Vary k delším hrám.

Pokud pro poklady vyrazíte i na Jižní vrch, čeká vás mírné převýšení. Díky tomu si hru užijí aktivnější účastníci. I pohodověji naladěným návštěvníkům lázeňského města lze ale aktivitu doporučit.

Určitě není povinností žádného týmu absolvovat všechny poklady, které jsou k dispozici. Část hry tak můžete například strávit v jedné z lázeňských kaváren.

Časový harmonogram přizpůsobíme vašim dalším aktivitám. Doporučujeme si však na hru nechat dostatek času:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2 - 3 h - hra po Karlových Varech
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Tereza Čajanová, Office Management Specialist CZ, Nutricia a.s.
Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.
Treasure Hunt Karlovy Vary

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí