Treasure Hunt Telč

Treasure Hunt Telč Poklady v památce UNESCO

t
Historické centrum a naučná stezka
54
2-4 hod

Treasure Hunt vám ukáže Telč ze všech stran

Hra typu Treasure Hunt v nádherném městě Telč. Program vás provede jak historickým centrem, blízkým okolím, ale také vzdálenějšími místy památky UNESCO. Můžete absolvovat až 54 otázek a úkolů, které ve vás zanechají vzpomínku na Telč navždy živou. GPS tablety s aplikací TerraHunt vás provedou hravou soutěžní formou nejznámnějšími a nejpopulárnějšími místy tohoto historického města a dokonce i zákoutími, na která byste se sami nikdy nedostali.

Pojďte si vychutnat Telč!

Co třeba jeho nádherný renesanční zámek, doslova kus Itálie v náručí české Vysočiny? Na výborný oběd pak možná budete chtít zaskočit do jedné z krásných restaurací na hlavním náměstí, ovšem doporučujeme tam vyrazit s rozumným předstihem, protože poznávání zdejších podloubí, průčelí a domovních štítů zabere čas a garantujeme vám, že člověk díky prvnímu pohledu na zdejší architekturu na hlad pravděpodobně snadno zapomene. Základy těchto budov totiž sahají až do 15. století a pohádkovější atmosféru aby pohledal!

Poklady plné fantazie

Není těžké si zde představit mohutnou saň chňapající po princezně a nebojácného mladíka, který se jí (sani, ne princezně) chystá utnout hlavu... Tento výjev jako ze staročeských pohádek se nám sice zažít nepodařilo, ale přece jsme si všimli zvláštních věcí, které nejspíš zůstávají většině očí turistů skryty! Třeba hned na náměstí - někteří kamenní světci zde mají zvláštní choutky! A co teprve nezvaní špioni poslouchající rozmluvy pánů radních pod okny radnice? S pozorným zrakem totiž romantické jádro města nabízí daleko více než jen průčelí nejproslulejších staveb. Všimli jste si toho zvláštního a ojedinělého ornamentu na stěně? Dům v ústraní stráží muž ušlechtilého povolání, neviděný, tichý, vás procházející má ale jako na dlani. Čím se živí?

A tajemství se nacházejí i vně starých hradeb!

Pomůžeme vám najít starou stezku pytláků, domov místního vodníka i jeho oblíbené místo k odpočinku. Je libo seznámit se s exhibicionistickým pastýřem ovcí? Pouze v Telči! V parcích na severozápadě Telče budete mít možnost změřit tamní hady, pokud budete mít štěstí. Na své si tak příjdou milovníci přírody, hádankáři, dobrodruhové, zkrátka lidé s kouskem Indiana Jonese v srdci. Vsadíme se, že se při honbě za senzacemi i sami na hlavu postavíte... a ještě rádi!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Reference

DEK a.s.

Hru Treasure Hunt Telč neměla Z-AGENCY standardně v nabídce, přesto ji pro nás perfektně připravila. Organizace byla profesionálně zvládnutá. Teambuilding pro finanční oddělení se tak stal velmi zábavným a přínosným. Mohu vřele doporučit ortodoxním nesportovcům a kancelářským lenochům. 

Lucie Vlachopulosová

Teambuildingová hra Treasure Hunt v Telči