Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků

Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků Teambuildingový program Treasure Hunt s dobrodružným příběhem

t
Kdekoliv nebo virtuálně
20 pokladů
2 - 3 hod

Treasure Hunt s dobrodružným příběhem

Idaho McLovin je nejslavnější archeolog světa a vybral si tě do svého týmu, aby jsi mu pomohl najít ztracený poklad Aztéků. Idaho už ho jednou měl na dosah ruky a to v dobách, kdy po něm pátral ve Střední Americe se svojí tehdejší snoubenkou Juliettou von Schwartz.

McLovin byl svojí láskou zrazen a ponechán v temné kobce plné jedovatých hadů a tarantulí. Idaho se však ze svého vězení dostal a dodnes pokračuje v pátrání po legendárním pokladu. Minulý měsíc se několik kusů aztéckého zlata objevilo i ve tvém městě. Tvým úkolem je najít co nejvíce kusů krvavého zlata...
 

Mám zájem o tento program
 

Týmový program s GPS tablety

Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků je týmový program typu Treasure Hunt. Těšit se můžete na dvacítku úkolů, rébusů a hádanek, které jsou propojeny poutavým dobrodružným příběhem ve stylu filmů Indiana Jonese. Každý poklad je vyšperkován krásnou stylovou grafikou. Doprovázet vás po celou dobu budou virtuální hrdinové Idaho McLovin a Julietta von Schwartz.

Hru na tabletech vám připravíme, spustíme, vysvětlíme pravidla, zapůjčíme veškeré pomůcky (tablety, bloky, propisky), během hry budeme k dispozici, nakonec hru vyhodnotíme a odměníme nejlepší tým.

Na se můžete těšit?

V průběhu hry budete pátrat po stopách Aztéckého zlata v hrobkách s mumiemi, budete čelit nástrahám proradné Julietty, budete se snažit dopídit pravdy z výpovědi domorodců, budete vzpomínat na zlaté časy na Oxford University a vybudujete také novou archeologickou komunikační síť. Čeká vás toho zkrátka hodně. V případě, že to dispozice lokality dovolí, je možné virtuální poklady ještě rozšířit o reálné fyzické aktivity.

Moderní program v jakékoliv lokalitě

Treasure Hunt Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků lze realizovat v jakékoliv lokalitě. Ať už plánujete firemní akci v centru velkoměsta nebo na samotě u lesa, program vám tam připravíme. Jedinou podmínkou je dostupnost signálu některého z mobilních operátorů.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Dobrodružný Treasure Hunt v jakékoliv lokalitě