Bestseller
Piráti z Pacifiku form

Piráti z Pacifiku

Venku nebo virtuálně
Treasure Hunt
24
Počet pokladů
2-3 h
Běžná délka programu

V této virtuální únikové hře se stanete piráty a vaše posádka navštíví 24 ostrovů. Vaším úkolem bude najít co nejvíce ztracených pokladů pirátského velkoadmirála Chatty Servéze. V případě virtuální hry doporučujeme cca 2 h. Pokud budete svou loď hnát venkovním terénem, tak 3 h.

Hlavně nezapomeňte na pirátský pokřik: Chlastat rum, to chce um!

O programu

Můžete se těšit na 24 pokladů střední náročnosti. Jedná se o hru typu Treasure Hunt, tz. v případě venkovní hry budete poklady navštěvovat dle svého uvážení. Kromě svého intelektu tak můžete zapojit i strategii.

Jako pirátské posádky budete soutěžit nejen o poklady kapitána, ale rovnou o vládu nad celým Pacifikem. Čekají vás grafické i matematické poklady. Milovnici šifer, rébusů a hlavolamů si příjdou na své.

Pro koho je hra vhodná

Hra už patří těm středně náročným, nicméně i začátečníci si ji užijí. Je vhodná i pro velké kolektivy několika stovek hráčů. Součástí hry je ostřejší pirátský humor, nicméně stále je společensky dostatečně korektní.

Pokud budete hru hrát jako Treasure Hunt v terénu, tak na program doporučujeme cca 3 h. Poklady rozmístíme do terénu tak, aby fyzická náročnost hry odpovídala domluveným podmínkám. 

Optimální harmonogram:

  • 15 min – pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 120-150 min – hra v terénu
  • 15 min – návrat zpět, vyhodnocení a vyhlášení vítězů
Pokud hru bude chtít využít pro virtuální teambuilding, doporučujeme časovou dotaci 2 h. Hru organizuje instruktor z virtuálního studia.

Optimální harmonogram:
  • 15 min - pravidla a ovládání webové aplikace přes Zoom, Ms Teams nebo Google Meet
  • 90 min – absolvování hry, jednotlivé týmy jsou společně v Breakout Rooms
  • 10 min – vyhodnocení a vyhlášení vítězů 
Petra Šmejdová, pux s. r. o. 
Treasure Hunt Brno překonal očekávání celého týmu. V zápalu hry po Brně se mnou v čele běhali i ti, kteří by to do sebe nikdy neřekli. Kolegové se po hře chlubili, že díky hledání otázek se dostali i na místa, která dříve neznali. Treasure Hunt a Z-AGENCY mohu jedině doporučit.
Piráti z Pacifiku

Zašlete nám nezávaznou poptávku