Treasure Hunt Jedovnice

Jedovnice, Olšovec
Treasure Hunt
44
Počet pokladů
2-3,5 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt u rybníku Olšovec v Jedovnicích. V této bráně do Moravského krasu vás čeká 44 pokladů. Část z nich je v obci samotné, ale většina z nich vás provede kolem jedovnických rybníků nespoutanou přírodou s fascinujícími výhledy na několik vodních ploch.

S mapovou aplikací na tabletu ale nezabloudíte. Pokud hru zvládnete dřív než za doporučené 3 h, tak třeba ještě stihnete na kole absolvovat některý z legendárních Jedovnických trailů.

  • Brána do Moravského krasu, nedaleké Rudické propadání
  • Rybník Olšovec a celá řada vodních sportů
  • Jedovnické traily, půjčovna kol a elektrokol u kempu Olšovec

Kde budete hrát

Jedná se hru typu Treasure Hunt, což by standardně znamenalo, že bude jen čistě na vás, které poklady navštívíte a které ne.

V Jedovnicích to ale platí jen částečně, protože zde jsou možnosti rozhodování omezeny terénní realitou. Pár pokladů sice najdete v obci samotné, ale většina z nich tvoří veliký okruh kolem rybníka Olšovec, Vrbového rybníku a rybníku Budkovan. 

Pokud tedy budete program začínat např. Kempu Olšovec, jediný výběr bude, zda se vydáte doleva směrem na Jedovice, nebo doprava k Penzionu Kůlna.

Místo srazu

Nejčastěji začínáme Treasure Hunt v Kempu Olšovec nebo Penzionu Kůlna, v nichž mají firmy zajištěno ubytování. Nicméně hra je umístěna ve veřejném prostoru, takže pokud přijedete z nějakého jiného hotelu v Moravském krasu, je možné začít a skončit kdekoliv.

Pro koho je hra vhodná

Hru jsme primárně tvořili pro větší kolektivy, které chtěly optimalizovat náklady na firemní akci ubytováním v kempu Olšovec. Nicméně protože hrací pole zahrnuje všechny jedovnické rybníky i obci Jedovnice samotnou, je úplně jedno jestli a kde budete v dané oblasti bydlet, nebo si do Jedovnice jen přijedete zahrát.

Nicméně počítejte s tím, že se při hře pořádně projdete. A pokud budete chtít vyhrát, tak vás čeká relativně sportovní výkon, neboť okruh kolem rybníků rozhodně malý není.

Optimální doba na tuto týmovou hru jsou 3-3,5 hod. Bude záležet na tom, jak moc sportovně budete chtít program pojmout. Program je možné rozšířit i o fyzické outdoor aktivity, v tom případě by bylo vhodné si vyhradit o cca 40 min více.

Doporučujeme následující harmonogram:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2,5-3 h - hra Treasure Hunt Jedovnice
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Radka Havlenová, Marketing Communications Manager, DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Spolupráce s Z-AGENCY s.r.o. byla výborná. Mohu zmínit skvělý přístup, rychlou domluvu a perfektní organizaci. Teambuildingový program Treasure Hunt jsme doplnili čtyřmi aktivitami (minové pole, lukostřelba, stavba mostu, katapulty) a všichni kolegové si to moc užili. Můžeme jen doporučit. 

Treasure Hunt Jedovnice

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí